Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.12.2016

Результат засідання за 20 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 грудня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Встановити ДП «НЕК «Укренерго» структуру та рівень тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами на 2017 рік.

 

2. Внести зміни до деяких постанов НКРЕКП, якими були встановлені тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів, у зв’язку із перейменуванням ліцензіатів.

 

3. Внести зміни до деяких постанов та визнати такими, що втратили чинність, деякі постанови НКРЕКП, якими були встановлені тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) Нікопольського комунального підприємства «Нікопольтеплоенерго»; Орджонікідзевського міського комунального підприємства «Орджонікідзетеплоенерго»; Товариства з обмеженою відповідальністю «Тепловодпостач» (м. Конотоп Сумської області); Комунального підприємства «Тепловодосервіс» Лозівської районної ради.

Схвалити внесення змін до деяких постанов та визнати такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП, якими були встановлені тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення для потреб населення Нікопольського комунального підприємства «Нікопольтеплоенерго»; Орджонікідзевського міського комунального підприємства «Орджонікідзетеплоенерго»; Товариства з обмеженою відповідальністю «Тепловодпостач» (м. Конотоп Сумської області); Комунального підприємства «Тепловодосервіс» Лозівської районної ради.

 

4. Схвалити ПОКВПТГ  «Полтаватеплоенерго» тарифи  на  послугу  з централізованого постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків.

 

5. Внести зміни до величин інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго».

 

6. Затвердити прогнозовану оптову ринкову ціну на 2017 рік.

 

7. Встановити алгоритм розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

8. Продовжити розгляд питання про внесення змін до постанови «Про алгоритм перерахувань коштів на грудень 2016 року» в частині коригування нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом за невиконання фінансових зобов’язань перед ДП «Енергоринок» за куповану протягом 2015 – 2016 років електричну енергію (згідно з постановою НКРЕ від 13.06.2013 № 700).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux