Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.03.2018

Результат засідання за 20 березня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 березня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Відмовити ТОВ «АЛЬЯНС-ІНВЕСТИЦІЇ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Провести позапланові перевірки:

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

4. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік Комунальному підприємству «Уманьводоканал» Уманської міської ради.

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МВ АЛЬЯНС»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «МВ АЛЬЯНС» (1 черга СЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Долинське, вул. Центральна, 1А та 1Б, вул. Каховська, 15).

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік: Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік: Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проектb постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода»;

Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради.

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення розміру величини коригування нормативного значення технологічних витрат електроенергії в електричних мережах при розрахунку прогнозованої середньої закупівельної ціни на електричну енергію на II квартал 2018 року».

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2018 року № 262 «Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2018 року».

 

11. Продовжити розгляд питання про схвалення проекту постанови «Про встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів ПрАТ «Київспецтранс».

 

12. Зняти з розгляду питання про:

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік: Комунальному виробничому підприємству «Краматорський водоканал»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік: Комунальному виробничому підприємству «Краматорський водоканал»;

прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної програми на 2018 рік Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП щодо інвестиційної програми на 2018 рік для Комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux