Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.10.2017

Результат засідання за 19 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ»;

ТОВ «ВОСТОК РЕСУРС»;

ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».

 

2. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ДУНАЇВЦІ».

 

3. Анулювати ТОВ «МГЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку складання та ведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, реєстру суб'єктів природних монополій».

 

5. Накласти штраф на ДП «МОНТАЖНИК» ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВАЛІНОР» за  порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 19.10.2017).

 

6. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВОЛИНЬГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 19.10.2017).

 

7. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» за  порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 19.10.2017).

 

8. Накласти штраф на ПАТ «ЕК «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та зобов’язати усунути порушення.

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» стосовно втрати чинності Переліків поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноважених банків постачальниками природного газу та Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки.

 

10. Продовжити дію постанови НКРЕ від 29 січня 2013 року № 66 «Про встановлення для ДП «Енергоринок» ціни на електричну енергію, яка переміщується між енергосистемами України та Республіки Білорусь на липень-грудень 2017 року» на 2018 рік, на діючих цінових умовах.

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 вересня 2017 року № 1177 «Про алгоритм перерахувань коштів на жовтень 2017 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux