Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.09.2023

Результат засідання за 19 вересня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 вересня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТВОГО МІСТА»;

2) ТОВ «ОД.ІНВЕСТ»;

3) ТОВ «СТАР ЕНЕРДЖІ ЛТД»;

4) ТОВ «УКРГАЗТРЕЙДЕР».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТВОГО МІСТА»;

2) ТОВ «ОД.ІНВЕСТ»;

3) ТОВ «ПАНДОРА ЕНЕРДЖІ».

3. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «АЙКЬЮ ТРЕЙД ЮКРЕЙН»;

2) ТОВ «РОДОРС»;

3) НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД (ТОВ).

4. Перенести розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «СМАРТЕС».

5. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО».

6. Внести зміни до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 травня 2022 року № 490 (зміна потужності електрогенеруючого обладнання).

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку здійснення процедури сертифікації оператора газотранспортної системи».

8. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 176» щодо внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

10. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2024 – 2028 роки».

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2024 – 2028 роки».

12. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2024 – 2028 роки».

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 03 травня 2022 року № 427».

14. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

2) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ».

15. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

1) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

2) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ».

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ПрАТ «Кіровоградобленерго» та ПАТ «Черкасиобленерго».

17. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо запровадження публічних договорів приєднання між Користувачами та НЕК «Укренерго» та зміни порядку розрахунків за послуги з передачі електричної енергії та диспетчерського (оперативно-технологічного) управління).

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до постанови НКРЕ від 23.07.2013 № 1009 «Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання», постанов НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» та від 27.07.2017 № 981 «Про затвердження Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних та прогнозованих технологічних витрат електроенергії»).

19. Перенести розгляд питання про прийняття проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо затвердження змін до Кодексу газорозподільних систем та Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу).

20. Накласти штраф на ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

21. Накласти штраф на ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

22. Накласти штраф на ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

23. Накласти штраф на ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

24. Накласти штраф на ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (щодо розгляду Акта позапланової виїзної перевірки (щодо виконання рішення)).

25. Застерегти ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (щодо розгляду Акта позапланової виїзної перевірки (достовірність наданих Регулятору даних у звітності або в інших документах).

26. Застерегти КП «ВОДОКАНАЛ М. УЖГОРОДА» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

27. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» постановою НКРЕКП від 14 серпня 2023 року № 1479.

28. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 25 серпня 2023 року № 1560 («Про накладення штрафу на АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

29. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (щодо виконання розпорядження НКРЕКП від 02 травня 2023 року № 120-р).

30. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (щодо виконання розпорядження НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 83-р).

31. Збільшити строк проведення планової перевірки МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

32. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу.

33. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОКТАНТА ПІВІ»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 вересня 2020 року № 1772»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2023 року № 1214» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОКТАНТА ПІВІ» (СЕС «ОКТАНТА ПІВІ»), ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «КЛЕВЕР» (СЕС м. Одеса, (інформація з обмеженим доступом)).

34. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux