Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.09.2017

Результат засідання за 19 вересня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 вересня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ПП «ЯРОСЛАВА-96»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365».

 

2. Видати ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

3. Видати ЛСКАП «ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

4. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 21.06.2017 (підпункт 7.4 протоколу № 16) про затвердження Змін до додатка 3 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Інструкція про порядок здійснення розрахунків на Оптовому рину електричної енергії України, погоджена постановою НКРЕ від 23 червня 2004 року № 634) у частині визначення назви суб’єкта, що здійснює функції з оперативно-технологічного (диспетчерського) управління в регіонах (із врахуванням редакційних правок, викладених у листі Ради ОРЕ від 02.08.2017 № 467).

 

5. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 21.06.2017 (підпункт 7.2 протоколу № 16) про затвердження Змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року № 1028) у частині визначення порядку переключення блоків, які працюють в «острові Бурштинської ТЕС», з шин електромережі ENTSO-E на шини електромережі ОЕС України.

 

6. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 21.06.2017 (підпункт 7.3 протоколу № 24) щодо затвердження для ПАТ «ДТЕК Західенерго» додаткового платежу в разі виникнення спірних питань.

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 грудня 2016 року № 2174» щодо перегляду тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» та внесення змін до інвестиційної програми на 2017 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2222» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Київобленерго».

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України, від 13 червня 1996 року № 15» (Умови та Правила здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами);

«Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у ІV кварталі 2017 року»;

«Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж».

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13.10.2016 № 1826 «Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО» та ТОВ «СОЛАР КАРПАТИ».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 31 серпня 2017 року № 1066 «Про алгоритм перерахувань коштів на вересень 2017 року».

 

12. Зняти з розгляду питання про:

прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної програми на 2017 рік Комунального підприємства «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»;

схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення: Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради, Комунального підприємства «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя), Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал», Комунального підприємства «Уманьводоканал» Уманської міської ради та Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

внесення змін до постанови НКРЕКП від 26.04.2017 № 589 «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Ірпіньводоканал» на 2017 рік».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux