Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.08.2020

Результат засідання за 19 серпня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 серпня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності  з постачання природного газу:

1) ТОВ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ДЕЛАЙТ ЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНА ГАЗОВА ГРУПА»;

4) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНА НАФТОВА ГРУПА»;

5) ТОВ «ПЕРША ГАЗОВА МЕРЕЖА»;

6) ТОВ «УЕА».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС ЮА»;

3) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СИСТЕМА»;

4) ТОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

5) ТОВ «ЛПГ ТРЕЙД»;

6) ТОВ «УЕА».

 

3. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

1) ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

2) ТОВ «СОЛАР КУБ».

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА».

 

5. Анулювати ТОВ «ТРЕІЛСТОУН ЕНЕРДЖИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 квітня 2020 року № 733» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік).

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2021 – 2025 роки:

1) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

4) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

1) «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2719» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ»);

2) «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2722» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»).

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Донбасенерго», яка виробляється Слов'янською ТЕС.

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2020 – 2029 роки газорозподільного підприємства АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

1) «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА»;

2) «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

3) «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води «КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

1) «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОХРА ЛТД»;

2) «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САН ВОЛЬТ» (СЕС «Качкарівка»)»;

3) «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УМАНЬ ТРЕ» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, смт Бабанка, вул. Гагаріна, буд. 65)»;

4) «Про припинення дії «зеленого» тарифу ПП «НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

5) «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САН ВОЛЬТ» (СЕС «Качкарівка»), ТОВ «УМАНЬ ТРЕ» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, смт Бабанка, вул. Гагаріна, буд. 65), ТОВ «ОХРА ЛТД» (СЕС Херсонська обл., м. Херсон, вул. Янтарна, буд. 2), ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, буд. 20/3), ТОВ «ЦИФРОВІ РІШЕННЯ 3000» (СЕС «Сядрино») та припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОАКТИВ-1» (Дулицька ГЕС), ПП «НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»).

 

14. Накласти штраф на ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

15. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (відповідно до постанови НКРЕКП від 03.06.2020 № 1033).

 

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (відповідно до постанови НКРЕКП від 30.06.2020 № 1243).

 

17. Накласти штрафи на ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення законодавства у сфері теплопостачання та за сплату внесків на регулювання не в повному обсязі у IІ кварталі 2020 року (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.08.2020).

 

18. Накласти штраф на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення законодавства у сфері теплопостачання.

 

19. Накласти штраф на КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.08.2020).

 

20. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.08.2020).

 

21. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

 

22. Перенести розгляд питання про порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця, недотримання нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

 

23. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІН СОЛАР» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.08.2020).

 

24. Провести позапланову невиїзну перевірку ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД» (щодо неподання звітності).

 

25. Провести позапланову виїзну перевірку дотримання вимог ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД» (за зверненням споживачів). 

 

26. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ».

 

27. Провести позапланові виїзні перевірки ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» та ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

 

28. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

 

29. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2019 року № 2542 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «ТЕХНОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

30. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 10 червня 2020 року № 1076 «Про накладення на КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» штрафу за порушення законодавства у сфері теплопостачання та здійснення заходів державного регулювання» та прийняти постанову, якою відстрочити сплату накладеного штрафу постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 червня 2020 року № 1076 «Про накладення на КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» штрафу за порушення законодавства у сфері теплопостачання та здійснення заходів державного регулювання» до 05 листопада 2020 року.

 

31. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 133 «Про накладення штрафу на ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

32. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 липня 2019 року № 1521 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

33. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 липня 2020 року № 1315 «Про накладення штрафу на ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГО ПОСТАЧ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу».

 

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

35. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до форм звітності щодо показників якості електропостачання та інструкцій щодо їх заповнень».

 

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

37. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у липні 2020 року.

 

38. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

39. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux