Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.11.2019

Результат засідання за 19 листопада 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 листопада 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЗАХІД ЕНЕРГО ЗБУТ»;

ТОВ «ОБ’ЄДНАНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ»;

ТОВ «ПРОФТЕХМЕТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВА-Т-ХХІ»;

ТОВ «ВЕЛТА ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЗАХІД ЕНЕРГО ЗБУТ»;

ТОВ «НВ КДЗ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АРГУС-УКРАЇНА»;

ТОВ «БОЛОХІВСЬКИЙ СОЛАР ПАРК 1»;

ТОВ «БОЛОХІВСЬКИЙ СОЛАР ПАРК 2»;

ТОВ «ГРІНТЕКО СЕС»;

ТОВ «ЛІТКИ-СОЛАР»;

ТОВ «СОЛАР ФЕМІЛІ КСК»;

ТОВ «ТД СВІТЛОТЕХНІКА»;

КП «УЖКГ».

 

5. Видати ТОВ «ЗОЛОТИЙ ВОРОН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

6. Видати ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії.

 

7. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ГАЛИЧИНИ»;

ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ»;

ПРАТ «КРОПИВНИЦЬКИЙ ОЕЗ»;

ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР».

 

8. Анулювати ПП «ЗАХІД ОІЛ ГРУП» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1540 (зміна найменування).

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1617 (зміна найменування).

 

11. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД».

 

12. Схвалити інвестиційні програми на 2019 рік:

ДМПВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

13. Встановити АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» індивідуальні технологічні нормативи використання питної води.

 

14. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 05.04.2019 № 507 «Про накладення штрафу на АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання.

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 03.10.2019 № 2064 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09.042019 № 535 «Про накладення штрафу на КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 05.02.2019 № 165 «Про накладення штрафу на ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

18. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14.03.2019 № 344 «Про накладення штрафу на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

19. Вимоги постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1546 «Про накладення штрафу на АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

20. Вимоги постанови НКРЕКП від 19 березня 2019 року № 363 «Про накладення штрафу на ТОВ «ПАЛИВТОРГ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

21. Вимоги постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року № 2121 «Застереження щодо недопущення надалі ТОВ «ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС» порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

22. Вимоги постанови НКРЕКП від 29 січня 2019 року № 107 «Про накладення штрафу на ПАТ «УКРНАФТА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

23. Вимоги постанови НКРЕКП від 22 квітня 2019 року № 618 «Про накладення штрафу на ТОВ «СТРИЙНАФТОГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

24. Вимоги постанови НКРЕКП від 14 березня 2019 року № 342 «Про накладення штрафу на ТОВ «УКРЕНЕРГО-ТРЕЙД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

25. Вимоги постанови НКРЕКП від 25 січня 2019 року № 79 «Про накладення штрафу на ТОВ «ІНТЕР ЕНЕРГО ТРЕЙД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

26. Вимоги постанови НКРЕКП від 05 лютого 2019 року № 157 «Про накладення штрафу на ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

27. Вимоги постанови НКРЕКП від 22 квітня 2019 року № 619 «Про накладення штрафу на ТОВ «УКРГАЗПРОДАКШН» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

28. Провести позапланову перевірку КП «ТЕПЛОЕНЕРГО».

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення»;

«Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»;

«Про внесення змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «Укренерго» на 2020 рік»;

«Про встановлення тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління ПРАТ «НЕК «Укренерго» на 2020 рік»;

щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ОСР.

щодо встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг для ПУП.

«Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік».

«Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2019 рік.

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 13 березня 2019 року № 367» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік).

 

31. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про внесення змін до інвестиційних програм на 2019 рік:

КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

32. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2019 рік:

КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

КП «ІВАНО- ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

 

33. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СІЛІКОНФІЛД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЗАЛУКВА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТРОЙ КЕПІТАЛ ІНВЕСТ ФАРМІНГ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТЕРРА СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИВАТНІ ЕНЕРГОСИСТЕМИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ЛКК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПАУПЕР ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФЕМІЛІ КСК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТЯЧІВ ПРОЕКТ ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.09.2019 № 1991» (у частині встановлення «зеленого» ТОВ «СІЛІКОНФІЛД» (СЕС Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с. Лоєва, урочище «Зубкове»)), ТОВ «СОЛАР ЗАЛУКВА» (СЕС Івано-Франківська обл., Галицький р-н, с. Залуква, урочище «Сад», урочище «Клітки»), ТОВ «СТРОЙ КЕПІТАЛ ІНВЕСТ ФАРМІНГ» (СЕС Кіровоградська обл., Олександрівський р-н, смт Приютівка, вул. Березівська), ТОВ «ТЕРРА СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, с/рада Єлизаветівська (кадастровий номер земельної ділянки 1223780800:03:001:1154)), ТОВ «ПРИВАТНІ ЕНЕРГОСИСТЕМИ» (СЕС «Хутірське»), ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ЛКК» (СЕС «Букачівці»), ТОВ «ПАУПЕР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Пилипи, вул. Українська, 131), ТОВ «СОЛАР ФЕМІЛІ КСК» (СЕС «Тройка» (потужність 200 кВт) та СЕС «Тройка» (потужність 319 кВт)), ТОВ «ТЯЧІВ ПРОЕКТ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Закарпатська обл., Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Польова, 9-а)).

 

34. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» на 2019 рік»;

«Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2019 рік»;

«Про затвердження економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електроенергії електромережами 1 та 2 класів напруги на 2020 рік».

 

35. Перенести на 22 листопада 2019 року розгляд питань про:

схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ» на 2019 рік»;

схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» на 2019 рік».

схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2019 рік для ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

36. Зняти з розгляду питання про:

прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання за допомогою систем автономного опалення»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання за допомогою систем автономного опалення».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux