Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.07.2022

Результат засідання за 19 липня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 липня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «Глобал енерджі солюшен».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

ТОВ «Глобал енерджі солюшен»;

ПП «ЗАХІД-ХЛІБ-ЗБУТ-2002»;

ТОВ «КРОСС ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «САІЛ ЕНЕРДЖИ».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

ТОВ «КОДЕПА»;

ТОВ «МГ БІЗНЕС ГРУП».

4. Відмовити ТОВ «УКРТРЕЙД КОМПАНІ ЛТД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

5. Відмовити ТОВ «УКРТРЕЙД КОМПАНІ ЛТД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

8. Зняти з розгляду питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо запровадження ІТС механізму).

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (зміни до постанов НКРЕКП від 22.04.2019 № 585 та від 22.04.2019 № 586 щодо запровадження ІТС механізму).

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

12. Застерегти ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.07.2022).

13. Застерегти АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.07.2022).

14. Застерегти ТОВ «ГАЗ.УА» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.07.2022).

15. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 11 вересня 2018 року № 974 («Про накладення штрафу на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

16. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1345 («Про накладення штрафу на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

17. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2021 року № 2533 («Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

18. Провести позапланові невиїзні перевірки ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» та визнати такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 11 січня 2022 року № 37 (за зверненнями споживачів).

19. Провести позапланові невиїзні перевірки ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» та визнати такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 194 (за зверненнями споживачів).

20. Провести позапланову невиїзну перевірку ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням гр. Самойленка С. М.).

21. Провести позапланову невиїзну перевірку ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням гр. Мироненка В. Г.).

22. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

23. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

24. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

25. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

26. Провести позапланову невиїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

27. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненням споживача).

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux