Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.07.2018

Результат засідання за 19 липня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 липня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ»;

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ ПЕРЕСАДЬКУ РОМАНУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ.

 

3. Видати ТОВ «У.ЕНЕРЖИ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії.

 

4. Видати КП «ТЕЦ-ШОСТКА» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії .

 

5. Відмовити ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

6. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ».

 

7. Накласти штраф на «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 19.07.2018).

 

8. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови НКРЕКП від 13 квітня 2017 року № 508 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 19.07.2018).

 

9. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за невиконання постанови НКРЕКП від 04 лютого 2016 року № 139 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 19.07.2018).

 

10. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови НКРЕКП від 27 жовтня 2016 року № 1905 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 19.07.2018).

 

11. Накласти штраф на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови НКРЕКП від 19 листопада 2015 року № 2812 «Про накладення штрафу на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 19.07.2018).

 

12. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 23 червня 2016 року № 1171 «Про накладення штрафу на ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 19.07.2018).

 

13. Провести позапланову перевірку ПрАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» стосовно дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

14. Провести позапланові перевірки (за письмовими заявами суб’єктів господарювання):

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

15. Провести позапланову перевірку ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на підставі погодження Державної регуляторної служби України.

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НИВА ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РОЗВИТОК СХІД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЙ БІ СІ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Енергоактив-1» (Васильківська ГЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Киселівка»), ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»), ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (4, 5 та 6 пускові комплекси СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 літери Г, Д та Е), ТОВ «АЛЬТГЕН» (1 черга «Віньковецької СЕС»), ТЗОВ «ЛАЙТФУЛ» («Енергетичні поля СЕС Терновиця  Сонячна 2»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС Комишани 2»), ТОВ «РОЗВИТОК СХІД» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н., на території Дібровської сільської ради), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., м. Харків, вул. Металіста, 6), ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, 12; 14), ТОВ «Енергоактив-1» (Васильківська ГЕС)).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОСВІТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (3 та 4 черга СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC», (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів), ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ» (1 пусковий комплекс СЕС Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Котляревського, 15), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Чернігівська обл., Прилуцький р-н, землі Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту), ТОВ «ГІДРОСВІТ» (ГЕС Хмельницька обл., Летичівський р-н, смт Меджибіж, вул. Набережна, 2/1)).

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії КП «Київтеплоенерго» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1501» (зміна тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ «Київенерго»).

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік:

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»,

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»,

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»,

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»,

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»,

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»,

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2018 рік».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік для:

- КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ»;

- КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ";

- КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА";

- МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ";

- КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХАРКІВВОДОКАНАЛ";

- МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ";

- ПУБЛІЧННОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЗОТ".

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік для:

- КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ»;

- КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ";

- КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА";

- МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ";

- КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХАРКІВВОДОКАНАЛ";

- МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ".

 

26. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 567 «Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2018 року».

 

27. Погодитись з наданням кредитних коштів ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» у липні 2018 року.

 

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13 червня 2013 року № 696».

 

29. Внести  зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

30. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

31. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, - «Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

32. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, - «Про затвердження Порядку встановлення (формування)  тарифів на послуги з розподілу електричної енергії».

 

33. Перенести розгляд питань про:

- схвалення постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1470»;

- порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 

 

 

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux