Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.12.2022

Результат засідання за 19 грудня 2022 року (перенесене засідання НКРЕКП від 16.12.2022)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 грудня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання (перенесене засідання НКРЕКП від 16.12.2022), на якому були ухвалені рішення:

1. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 березня 2022 року № 335 «Про врегулювання деяких питань на строк запровадження (введення) воєнного стану в Україні».

2. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження Планів розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки газорозподільних підприємств:

1) АТ «Вінницягаз»;

2) АТ «Волиньгаз»;

3) ПРАТ «Гадячгаз»;

4) АТ «Дніпрогаз»;

5) АТ «Дніпропетровськгаз»;

6) АТ «Житомиргаз»;

7) АТ «Закарпатгаз»;

8) АТ «Івано-Франківськгаз»;

9) АТ «Київгаз»;

10) АТ «Київоблгаз»;

11) ПРАТ «Коростишівгаз»;

12) ПРАТ «Кременчукгаз»;

13) АТ «Криворіжгаз»;

14) АТ «Лубнигаз»;

15) АТ «Львівгаз»;

16) АТ «Одесагаз»;

17) АТ «Полтавагаз»;

18) АТ «Рівнегаз»;

19) ПРАТ «Тернопільгаз»;

20) ПРАТ «Тернопільміськгаз»;

21) АТ «Тисменицягаз»;

22) ПРАТ «Уманьгаз»;

23) АТ «Хмельницькгаз»;

24) АТ «Черкасигаз»;

25) АТ «Чернівцігаз»;

26) АТ «Чернігівгаз»;

27) ПРАТ «Шепетівкагаз»;

28) ПрАТ «НГХП «Сірка»;

29) ТОВ «Газовик»;

30) ТОВ «Газпостачсервіс»;

31) ДП «Кременецьке УПРГ»;

32) ТЗОВ «Спектргаз».

Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки газорозподільного підприємства ВАТ «Кіровоградгаз»

3. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газотранспортної системи на 2022 – 2031 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

4. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження АТ «ВІННИЦЯГАЗ», АТ «ВОЛИНЬГАЗ», ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ», АТ «ДНІПРОГАЗ», АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ», АТ «ЗАКАРПАТГАЗ», АТ «ЗАПОРІЖГАЗ», АТ «КИЇВОБЛГАЗ», АТ «КРИВОРІЖГАЗ», АТ «ЛЬВІВГАЗ», АТ «МИКОЛАЇВГАЗ», АТ «ПОЛТАВАГАЗ», АТ «СУМИГАЗ», ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ», АТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ», АТ «ХАРКІВГАЗ», АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ», АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ», АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» обсягів перевищення фактичної вартості послуг з розподілу природного газу за даними звітності, поданої Товариствами до НКРЕКП, над тарифною виручкою, передбаченою тарифами на розподіл природного газу, встановленими НКРЕКП, з урахуванням отриманих компенсацій витрат за відповідні періоди.

5. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження розрахунків сумнівної та/або безнадійної дебіторської заборгованості побутових споживачів перед ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження АТ «ОПЕРАТОР РИНКУ» фіксованого платежу за користування програмним забезпеченням оператора ринку та тарифу на здійснення операцій купівлі-продажу на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку на 2023 рік».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux