Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.06.2018

Результат засідання за 19 червня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 червня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ДОБРОБУТНАФТОГАЗ»;

ТОВ «ЕС ЦЕ ПАРТНЕРС»;

ТОВ «ІНДАСТРІАЛ ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТМЕНТС»;

ТОВ «ЛПС-ТРЕЙД»;

ТОВ «МІДСТРІМ ЮКРЕЙН»;

ТЗОВ «ПОЛІССЯ»;

ТОВ «ТРАНСЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1»;

ТОВ «ГРК»;

ТЗОВ «ЗБОРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА»;

ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС»;

ТОВ «НИВА СОЛАР»;

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ МАЛИКУ ТАРАСУ ДМИТРОВИЧУ.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ»;

ТОВ «ОДЕСЕНЕРГОТРЕЙД»;

ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

4. Видати ТОВ «ВЕЛЬТУМ-ЗАПОРІЖЖЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

5. Внести зміни встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатами з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО»;

ТОВ «ПРАЙМВУД»;

ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ».

 

6. Переоформити ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ОМЕЛЬЯНЕНКО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії на безстрокову.

 

7. Переоформити ЛКСП «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову.

 

8. Анулювати ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ КОСТЮКУ ВІКТОРУ МИХАЙЛОВИЧУ ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

9. Анулювати ЗАПОРІЗЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ АВТОТРАНСПОРТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ 082801 «КОМУНСАНТРАНСЕКОЛОГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

10. Анулювати ДП «ЕТУ «ВОДЕНЕРГОРЕМНАЛАДКА» ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії.

 

11. Анулювати ТОВ «РЗ ЕНЕРДЖИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України.

 

12. Схвалити інвестиційні програми на 2018 рік ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс»;

ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»;

ПрАТ «Волиньобленерго»;

АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі»;

АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»;

ПрАТ «Закарпаттяобленерго»;

ПАТ «Українська залізниця»;

ПАТ «Черкасиобленерго»;

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»;

КП «Міські електричні мережі".

 

13. Скасувати тарифи на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

КП «Бердичівтеплоенерго»;

ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»;

КП «Лисичанськтепломережа»;

ДКП «Луцьктепло»;

ПАТ «Мотор Січ»;

КП «Новомосковськтеплоенерго»;

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»;

ТОВ «Смілаенергопромтранс»;

КП «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго»;

КПП «Теплоенергопостач»;

КП «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області.

 

14. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

15. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

16. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНСОЛАР» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

17. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. У термін до 2 липня 2018 року надати до НКРЕКП та сектору НКРЕКП у Житомирській області скориговані звіти за формою № 6-НКРЕ-енерговиробництво (квартальна) «Звіт про ліцензовану діяльність суб’єктів господарювання з виробництва електричної та теплової енергії» за період з 01 жовтня 2014 року по 31 серпня 2017 року по Ліщинській ГЕС.

 

18. Застерегти ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ОМЕЛЬЯНЕНКО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

19. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

20. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛІДЕР» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

21. Застерегти ПІДПРИЄМСТВО «ЕНЕРГОГАРАНТ» У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

22. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЕУ ЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

23. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУМЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

24. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

25. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПАВЛІВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 23.03.2018 № 358» (ТОВ «ПАВЛІВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Павлівка, вул. Лесі Українки, 14), ТОВ «Праймвуд» (СЕС «Костогризово»), ТзОВ «С-КАПІТЕЛЬ» (СЕС «Монастирчани-2» Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Монастирчани, За рікою, 2)).

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1495» (схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» на 2018 рік).

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ «Укртрансгаз» на 2018 – 2027 роки».

 

29. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2018 рік»;

«Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у III кварталі 2018 року»;

«Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ «Укргазвидобування»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1495» (зміна тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «Харківенергоремонт»);

«Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у червні 2018 року»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 86» (щодо зміни назви ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»);

«Про затвердження Змін до Кодексу газосховищ щодо формування Плану розвитку газосховищ»;

«Про встановлення тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу в підземних сховищах газу АТ «Укртрансгаз»;

«Про затвердження Порядку збору та передачі даних щодо функціонування ринку електричної енергії для оприлюднення на платформі прозорості ENTSO-E».

 

30. Скасувати постанову НКРЕКП від 16 лютого 2018 року № 201 «Про анулювання ліцензій з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА».

 

31. Перенести на 21 червня розгляд питання про прийняття постанов щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом: АТ «Миколаївобленерго», АК «Харківобленерго» та ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux