Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.03.2019

Результат засідання за 19 березня 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 березня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЕНЕРГО ТОРГ УКРАЇНА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

КП ДОР «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ-УКРАЇНА»;

ТОВ «ЕНЕРГО ТОРГ УКРАЇНА»;

ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «ІНКОРГАЗ»;

ТОВ «МАКА»;

ТОВ «МІЖНАРОДНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ПРОТОН ІНВЕСТ»;

КП «ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»;

ТОВ «ЮГ-ГАЗ».

 

3. Видати ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «ГРУШКА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Видати ТОВ «КОМПАНІЯ «ОБЛЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. 

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатів з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО»;

ТОВ «СІБЕКС».

 

6. Відмовити ТОВ «СІМАНТЕКС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

7. Відмовити ТОВ «НАФТОГАЗ АВТОМАТИЗАЦІЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Анулювати ТОВ «Карпатенерготранс» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

9. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

ПАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ).

 

10. Встановити тарифи на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

11. Схвалити інвестиційні програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Схвалити інвестиційну програму на 2019 рік для МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО.

 

13. Накласти штраф на ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.03.2019).

 

14. Накласти штрафи на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення ліцензійних умов з виробництва електричної та теплової енергії

 

15. Накласти штраф на ТОВ «АСТРОІНВЕСТ-ЕНЕРДЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

16. Накласти штраф на ТОВ «ЕНЕРГОСИНТЕЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 19.03.2019).

 

17. Накласти штраф на ТОВ «ПАЛИВТОРГ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та зобов’язати ТОВ «ПАЛИВТОРГ» забезпечити у строк до 29 березня 2019 року надання виправлених форм звітності №5–НКРЕКП-газ-моніторинг (квартальна) «Звіт про діяльність постачальника природного газу» за II, IV квартали 2017 року та за I- IV квартали 2018 року.

 

18. Застерегти Приватне акціонерне товариство «Харківська ТЕЦ-5» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494»;

«Про внесення змін до Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період до дати початку дії нового ринку електричної енергії».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТА СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТ ЕНЕРДЖІ «РІПНА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ФОТОН»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТА СОЛАР» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Калинівка, вул. Польова, № 4 (за межами населеного пункту), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД» (СЕС «Новокондакове»), ТОВ «ВІТ ЕНЕРДЖІ «РІПНА» (СЕС «Ріпна Солар»), ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ» (2 – 5 пускові комплекси СЕС Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Котляревського, 15), ТОВ «ФЕС ФОТОН» (СЕС м. Дніпро, вул. Будівельників, 43)).

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми на 2019 рік:

ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов щодо скасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» (нова назва ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»);

ТОВ «Водоканал-Сервіс»;

КПТГ «Гадячтеплоенерго»;

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Криворізька ТЕС» (нова назва ВП «Криворізька теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС» (нова назва ВП «Придніпровська теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

ПАТ «ДТЕК Західенерго» ВП «Ладижинська ТЕС» (нова назва ВП «Ладижинська  теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Західенерго»;

КП виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»;

КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради;

ДП «Криворізька теплоцентраль» (нова назва АТ «Криворізька теплоцентраль»);

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа»;

КП теплозабезпечення (м. Коростень);

Харківське ОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»;

МКП «Херсонтеплоенерго».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

25. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТУДЕНИКІВСЬКА ФЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»), ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»), ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на території Обухівської селищної ради), ТОВ «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР» (СЕС Харківська обл., Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Ломоносова, 81), ТОВ «СТУДЕНИКІВСЬКА ФЕС» (1 – 2 черги «Студениківської ФЕС»), ТОВ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА» (2 – 7 черги Овер’янівської ВЕС), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН» (полігон ТПВ Херсонська обл., м. Херсон, район Рожновського кар’єру), ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» (електрогенераторна (когенераційна) установка на біогазі м. Чернігів, вул. Інструментальна, буд. 14а)).

 

26. Виключити з порядку денного питання щодо анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, постачання природного газу, та постачання електричної енергії споживачу, виданих Дочірньому підприємству «Енерготранссервіс».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux