Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.03.2015

Результат засідання за 19 березня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 березня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДНІПРОГАЗ» (річний обсяг розподілу – 954,2 млн м3; річний обсяг постачання – 458,3 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» (річний обсяг розподілу – 212,3 млн м3; річний обсяг постачання – 139,4 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРКАСИГАЗ» (річний обсяг розподілу – 1765,4 млн м3; річний обсяг постачання – 417,4 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «МАРІУПОЛЬГАЗ» (річний обсяг розподілу – 313,2 млн м3; річний обсяг постачання – 151,8 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЖИТОМИРГАЗ» (річний обсяг розподілу – 608,2 млн м3; річний обсяг постачання – 424 млн м3).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАКАРПАТГАЗ» (річний обсяг розподілу – 476121 тис м3);

ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «МАКІЇВКАГАЗ» (річний обсяг розподілу – 199,5 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» (річний обсяг розподілу – 350,7 млн м3);

ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» (річний обсяг розподілу – 117,68 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» (річний обсяг розподілу – 653,5 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРНАФТОГАЗІНВЕСТ» (річний обсяг постачання – 11,4 млн м3);

ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» (річний обсяг постачання – 38 млн м3).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» (встановлена потужність – 0,172 Гкал/год);

МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (встановлена потужність – 5,36 Гкал/год);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (встановлена потужність – 820,8 Гкал/год);

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,53 Гкал/год).

 

5. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТРАЛЬНІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 5,891 Гкал/год);

постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 3,5 тис. Гкал).

 

6. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (встановлена потужність – 54,2 тис. Гкал);

постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 50,76 тис. Гкал).

 

7. Видати КОЛЕКТИВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВАСИЛЬКІВСЬКА ШКІРЯНА ФІРМА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення (річний обсяг водовідведення – 824575,1 м3).

 

8. Переоформити ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРСПЕЦТЕПЛО-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»;

ТОВ «УКРСПЕЦТЕПЛО».

 

9. Залишити без розгляду заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС» на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

 

10. Анулювати ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЯ-1» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

11. Скоригувати ТОВ фірма «ТехНова» (Чернігівська ТЕЦ) тариф на виробництво теплової енергії, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання.

 

12. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «Компанія Енергія Тепла»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;

ПАТ «Ірпіньмаш».

 

13. Скоригувати ТОВ фірма «ТехНова» тарифи на теплову енергію для потреб населення.

 

14. Схвалити  пропозиції ДП "Енергоринок" стосовно зміни структури кошторису підприємства.

 

15. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на 2015 рік.

 

16. Схвалити Інвестиційну програму ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

17. Схвалити Інвестиційну програму Філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» на 2015 рік.

 

18. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

КП «Новомосковськ водоканал»;

КП «Кривбасводоканал».

Ватутінського комунального підприємства теплових мереж;

Полтавського обласного комунального підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго»;

Комунального підприємства теплових мереж «Каховтеплокомуненерго».

 

19. Усунути порушення Рівненським обласним виробничим комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

20. Накласти штраф на Публічне акціонерне товариство «Центренерго» та усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку складення та ведення НКРЕКП реєстру суб’єктів природних монополій».

 

22. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26.02.2015 № 222 «Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на березень 2015 року».

 

23. Затвердити деякі економічні коефіцієнти нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами для І та ІІ класів напруги на ІІ – ІV квартали 2015 року та на І квартал 2016 року.

 

24. Перенести розгляд питань про:

- порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ Публічним акціонерним товариством «Сумигаз»;

- застосування процедури призначення керуючого (тимчасової адміністрації) для управління ВАТ «Запоріжжяобленерго»;

- схвалення інвестиційної програми на 2015 рік ПАТ «Центренерго».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux