Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.10.2023

Результат засідання за 18 жовтня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 жовтня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРИКА ДЛЯ ВАС»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРОЛІД»;

3) ТОВ «ЕЛЕКТРОГРЕЙД».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «АК ТРЕЙД ГРУП»;

2) ТОВ «ЕНЕКО ТРЕЙДІНГ».

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої КП «ТМТКЕ».

6. Унести зміну до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19 лютого 2019 року № 224 (про зміну місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

7. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 25 квітня 2023 року № 720 (зупинення дії ліцензії з постачання природного газу, виданої ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»).

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з агрегації на ринку електричної енергії та про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

9. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку систем розподілу на 2024 – 2028 роки:

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

4) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»»;

5) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

6) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

10. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на 2024 – 2028 роки».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до постанови НКРЕ від 23.07.2013 № 1009 «Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання» та постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175«Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії»).

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

13. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

2) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

14. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм (інвестиційних проектів) на 2023 рік:

1) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

2) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

15. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2023 – 2027 роки».

16. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2023 рік».

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики встановлення плати за приєднання до теплових мереж».

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розкриття інформації споживачам електричної енергії про джерела енергії, у загальній структурі балансу електричної енергії, придбаної електропостачальником та/або виробленої на його власних електроустановках».

19. Застерегти АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

20. Застерегти ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

21. Накласти штраф на ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу.

22. Застерегти АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» щодо недопущення надалі невиконання рішень НКРЕКП та внести зміни до постанови НКРЕКП від 04 квітня 2023 року № 615.

23. Провести позапланову виїзну перевірку КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

24. Провести позапланову виїзну перевірку ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

25. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

26. Погодити зміни до Тимчасового порядку придбання допоміжної послуги для забезпечення регулювання частоти та активної потужності в ОЕС України, а саме забезпечення резервів заміщення (третинне регулювання).

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження розподілу доходів від управління обмеженнями за результатами спільного скоординованого розподілу пропускної спроможності на майданчику JAO».

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження розподілу доходів від управління обмеженнями без застосування спільної скоординованої процедури розподілу пропускної спроможності за міждержавним перетином Україна – Польща».

29. Затвердити Зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

30. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженням, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux