Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.10.2018

Результат засідання за 18 жовтня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 жовтня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ОВІД ВІНД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Встановити ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів.

 

3. Встановити ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.

 

4. Застерегти ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

5. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

6. Провести позапланову перевірку ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

7. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на жовтень 2018 року.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 серпня 2017 року № 1050»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1420».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2018 – 2027 роки»:

ПрАТ «ГАДЯЧГАЗ;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

ПАТ «ЛУБНИГАЗ»;

ПАТ «СУМИГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»; 

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»; 

ПАТ «УМАНЬГАЗ»;

ТОВ «ГАЗОВИК»;

ПрАТ «НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГХП «СІРКА»;

ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 8»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»), ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Війтівка, вул. Соборна, 204), ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО» (1 черга СЕС Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, с. Козлів, вул. Тропініна, 27А/1), ТОВ «САНВІН 8» (СЕС «Дашів»), ТОВ «САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, за межами с. Воскресенське, Воскресенської с/р).

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП щодо встановлення ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії, а також їх структури.

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії»;

«Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо можливості подання ліцензіатами форм звітності через онлайн-сервіс на Єдиному державному порталі адміністративних послуг).

 

13. Перенести на 23 жовтня розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про заходи щодо забезпечення наповнення даними інформаційної платформи оператора газотранспортної системи».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux