Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.09.2018

Результат засідання за 18 вересня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 вересня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК»;

ТОВ «КОЛІРЕКС»;

ТЗОВ «ТРАНСГАЗІНДАСТРІ АГ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АІМ»;

ТОВ «АК СТАТУС»;

ТОВ «ЕК «ЕНОЛЛ»;

ТОВ «ЕНЕРГО Х»;

ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА»;

ТЗОВ «ЛЕТР»;

ТОВ «ЛТК «ЕЛЄКТРУМ»;

ТОВ «ПСГ»;

ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК»;

ТОВ «СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТВОЯ ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ТКФ ДОВІРА-М»;

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «ГОЙКО».

 

4. Видати ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕЦ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

5. Анулювати ТОВ «ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

6. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО»;

ТОВ «ФОРА С».

 

7. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з уточненням місця провадження господарської діяльності ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО».

 

8. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ».

 

9. Встановити тарифи на розподіл та постачання електричної енергії у частині підвищення фонду оплати праці:

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

КП «МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

10. Встановити ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» тарифи на передачу електричної енергії на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці.

 

11. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ у частині підвищення фонду оплати праці:

АТ "Дніпровська ТЕЦ";

АТ "ДТЕК Донецькі електромережі" ВП "Миронівська ТЕС";

ТзОВ "Енергія - Новий Розділ";

ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ";

ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ";

КП "Київтеплоенерго";

ЛМКП "Львівтеплоенерго" (ТЕЦ-1);

ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ";

ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" (Кременчуцька ТЕЦ);

ТОВ "Сумитеплоенерго";

ТОВ ФІРМА "ТЕХНОВА" (Чернігівська ТЕЦ);

ДП "КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА";

ТОВ "ШП"Харківенергоремонт" (Шосткинська ТЕЦ);

ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5";

ПрАТ "Черкаське хімволокно";

КП "Харківські теплові мережі" філія "ТЕЦ-3";

МКП "Одеська теплоелектроцентраль №2";

АТ "ДНІПРОАЗОТ";

МКП "Хмельницьктеплокомуненерго";

ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання".

 

12. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

КВП КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ»;

КП «ВУВКГ МІСТА УЖГОРОДА»;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ»;

МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНОКАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»;

МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ»;

ПАТ «АЗОТ» М. ЧЕРКАСИ.

 

13. Встановити тарифи на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

КВП КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ»;

КП «ВУВКГ МІСТА УЖГОРОДА»;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ»;

МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНОКАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»;

МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ».

 

14. Схвалити ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ Інвестиційну програму з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік.

 

15. Накласти штраф на ТОВ «ЕНЖІ ЕНЕРДЖИ МЕНЕДЖМЕНТ ЮКРЕЙН» за порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.09.2018).

 

16. Накласти штраф на ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.09.2018).

 

17. Провести позапланові перевірки таким компаніям:

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2018 – 2027 роки»:

ПАТ «КИЇВГАЗ»;

ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЦИФРО ІНФО ТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІМЕКСІМ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА СОЛАР» (СЕС «Олешки-1»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПРАЙМВУД» (СЕС «Костогризово»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 1»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 2»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, с/р Кузьминська, комплекс будівель та споруд № 1, буд. 1), ТОВ «ЦИФРО ІНФО ТЕХ» (СЕС Сумська обл., м. Ромни, вул. Макаренка,12), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»), ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»), ТОВ «НИВА СОЛАР» (СЕС «Олешки-1»), ТОВ «ПРАЙМВУД» (СЕС «Костогризово»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 1»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 2»), ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО» (1 – 2 черги СЕС-3 Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, на території Солонянської селищної ради), ТОВ «ФОРА С» (Добрівлянська СЕС-2), ТОВ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ» (1 черга вітро- та геліоелектростанції Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Куряни, вул. Бережанка, 57), ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІМЕКСІМ» (1 черга комплексу з переробки органічних відходів і силосу в біогаз, для виробництва електричної та теплової енергії Одеська обл., Окнянський р-н, смт Окни, Красноокнянська с/р, за межами населеного пункту)).

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КП «Харківські теплові мережі».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП КП «Харківські теплові мережі».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

 

24. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1487» щодо тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями ДП «НАЕК  «Енергоатом» на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1488» щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом» у частині підвищення фонду оплати праці.

 

25. Прийняти постанови НКРЕКП щодо зміни назви ліцензіатів:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22.10.2015 № 2636» (зміна назви ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» на АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22.10.2015 № 2635» (зміна назви ПАТ «ДТЕК Західенерго» на АТ «ДТЕК Західенерго»);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1505» (зміна назви ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ) на ПрАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ).

 

26. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВЕСТ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Чернелиця»), ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3), ТОВ «ВЕСТ СОЛАР» (СЕС Кіровоградська обл. Петрівський р-н, смт Балахівка, вул. Олександрівська, 2), ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, с. Квітки, вул. Орджонікідзе, буд. 8/1), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС)).

 

27. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 серпня 2018 року № 932 «Про алгоритм перерахувань коштів на вересень 2018 року».

 

28. Перенести розгляд питань про:

схвалення проектів постанов НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2018 – 2027 роки» для таких підприємств: ПАТ «ЛЬВІВГАЗ» та ПАТ «ОДЕСАГАЗ»;

прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії у частині підвищення фонду оплати праці для таких підприємств: ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО», АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО», ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО», АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО», ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» та ТОВ «ЗЕМ»;

прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ у частині підвищення фонду оплати праці для таких підприємств: ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ", ТОВ "ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ", ТОВ "Краматорськтеплоенерго" (Краматорська ТЕЦ), ДП "ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова" та АТ "Укргазвидобування";

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік для КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік для КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

29. Зняти з розгляду питання про схвалення проектів постанов НКРЕКП: «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» та «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux