Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.05.2017

Результат засідання за 18 травня 2017 року


 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 травня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Анулювати  ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом :

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»;

ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ».

 

2. Видати ліцензії  на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»;

ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «ПРОМСПЕЦГАЗ»;

ТОВ  «РГК ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ  «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»;

ПАТ «УКРНАФТА»;

ТОВ «ДЕЛЬТАГАЗ»;

ТОВ «КРАФТ ФІНАНС»;

ТОВ «НАДРАГАЗ»;

ТОВ «ПАРІ»;

ТОВ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ГАЗОНАФТОВА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ»;

ТОВ «КОМПАНІЯ ТЕХНОКОМСЕРВІС»;

ТОВ «ОПІ»;

ТОВ «КИЇВ-НАФТА 2000».

 

3. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки ДП «МОНТАЖНИК» ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВАЛІНОР».

 

4. Встановити «зелений» тариф на відпуск електричної енергії та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» для:

ТОВ «ВАЙТЕЛ ТРЕЙД»;

ПП «Новітня Енергія України» (ГЕС Шуми).

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про внесення змін до Порядку розрахунку середньої закупівельної ціни на електричну енергію ліцензіатами з постачання електричної енергії за регульованим тарифом».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ТОВ «Інфокс» (філіїя «Інфоксводоканал»).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) ТОВ «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»). 


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux