Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.01.2022

Результат засідання за 18 січня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 січня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЗАХІДЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІТОН ТРЕЙД».

2. Видати ТОВ «ПАВЕР ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

3. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВІННЕР СОЛАР»;

ТОВ «ВИНСОЛАР»;

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ СИРОЇЖКУ ОЛЕКСІЮ ПЕТРОВИЧУ.

4. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСІМ ЕНЕРГОЕКСПОРТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

5. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО - ПРОМИСЛОВІЙ КОМЕРЦІЙНІЙ ФІРМІ «ПАЛЕКС» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

6. Анулювати ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕЛЕКТРУМ-ХХІ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 04 жовтня 2018 року № 1152 (зміна найменування).

8. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 19 листопада 2019 року № 2423 (зміна найменування).

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2721».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем і Типового договору розподілу природного газу» (зміни до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем, Правил постачання природного газу, Типового договору розподілу природного газу та Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам).

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до переліку кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 24 жовтня 2017 року № 1289.

14. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ»;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВИРОБНИЧОГО КП ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВІ-ДИМЕР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВІ-ДИМЕР» (СЕС «ДИМЕР»).

16. Перенести розгляд питання про недотримання ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (розгляд результатів планової перевірки).

17. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (розгляд результатів планової перевірки).

18. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» щодо недопущення надалі порушень вимог чинного законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

19. Перенести розгляд питання про недотримання ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд результатів позапланової виїзної перевірки).

20. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАБРИКА СОЛАР» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2022).

22. Накласти штраф на ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2022).

23. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

24. Накласти штраф на ПРАТ «ДМЗ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2022).

25. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

АТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

АТ «ВІННИЦЯГАЗ».

26. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ».

27. Накласти штраф на КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2022).

28. Накласти штраф на КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2022).

29. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ЕНЕРГО ТОРГ УКРАЇНА» постановою НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2962.

30. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2639 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

31. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 15 серпня 2019 року № 1702 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

32. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2425 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ МІЖРАЙОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 листопада 2018 року № 1375 та здійснення заходів державного регулювання».

33. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 22 лютого 2019 року № 244 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

34. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 19 травня 2021 року № 814 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

35. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 10 березня 2021 року № 418 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 21 червня 2019 року № 1142, здійснення заходів державного регулювання».

36. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2319 «Застереження щодо недопущення надалі ЛИСИЧАНСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

37. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 15 квітня 2020 року № 813 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

38. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 червня 2019 року № 1105 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28 вересня 2017 року № 1172».

39. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 05 березня 2019 року № 308 («Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

40. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 15 липня 2020 року № 1418 («Про накладення штрафу на АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

41. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2424 («Про накладення штрафу на ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

42. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1080 («Про накладення штрафу на АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

43. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1359 («Про накладення штрафу на ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

44. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЙЕ Енергія» з постачання електричної енергії споживачу.

45. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЙЕ Енергія» з постачання природного газу.

46. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок:

АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

47. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок:

ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»;

ТОВ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД».

48. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

49. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

50. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

51. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux