Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.01.2019

Результат засідання за 18 січня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 січня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «БОРИСЛАВСЬКА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «А-Б-В»;

ТОВ «БІЗНЕС-АЛЬЯНС»;

ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ СТРІМ ГРУП»;

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ «МЕК»;

ПП «НЕКСТ ОЙЛ ТРЕЙД»;

ТОВ «РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ МОНТАЖ»;

ТОВ «ТРАНСЕНЕРГОПОСТАЧ»;

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

ТОВ «ЦЕК»;

ПП «ЯВІР-2000».

 

3Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ».

 

4. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 червня 2017 року № 760 (щодо зміни найменування юридичної особи).

 

5. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

6. Затвердити Перелік поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

7. Затвердити Перелік додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

8. Надати попередню згоду на закінчення строку дії Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України від 15 листопада 1996 року з дати початку дії нового ринку електричної енергії згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії» за умови прийняття одностайного рішення з цього питання членами Оптового ринку електричної енергії України на Щорічних загальних зборах. 

 

9. Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 грудня 2018 року (підпункт 6.1 протоколу № 22) щодо затвердження додаткового платежу для ТОВ «ДТЕК Східенерго». 

 

10. Накласти штраф на АТ «УКРТРАНСГАЗ» за виявлене перевіркою порушення Ліцензійних умов з транспортування та зберігання (закачування, відбору) природного газу.

 

11. Накласти штраф на ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

12. Переглянути тарифи на розподіл електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» шляхом їх зміни в бік збільшення урахувавши величину недоотриманого доходу внаслідок установленої величини коригування нормативного значення технологічних витрат електричної енергії в електричних мережах (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

13. Визнати усунутим ЛКП «ЗАЛІЧНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, що визначене постановою НКРЕКП від 17 липня 2018 року № 710 «Про накладення штрафу на ЛКП «ЗАЛІЧНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

14. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПФ «ЛОТУС» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 03 липня 2018 року № 637 (КП «КОМЕНЕРГОСЕРВІС»).

 

16. Накласти штраф на КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

17. Накласти штраф на ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

18. Накласти штраф на КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

19. Накласти штраф на КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

20. Накласти штраф на КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.01.2019).

 

21. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за невиконання абзаців третього та п’ятого - сьомого пункту 2 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 червня 2016 року № 1171 «Про накладення штрафу на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА 4 ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2018 року № 1695».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень щодо скасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

Вишгородське РКП «Вишгородтепломережа»;

КП «Глухівський тепловий район»;

ТзОВ «Дзержинське управління регіонального будівництва» (нова назва підприємства ТОВ «Дніпровське управління регіонального будівництва»);

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» ВП «Миронівська ТЕС» (нова назва підприємства ТОВ «ДТЕК «Миронівська ТЕЦ»);

КП «Зеленодольський міський водоканал»;

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН»;

«Кузнецовське міське комунальне підприємство»;

ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»;

ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго»;

КП «Новомосковськтеплоенерго»;  

КП «Павлоградтеплоенерго»;

КП «Південно-Західні тепломережі» (м. Хмельницький);

ПАТ «Полтаваобленерго»;

КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради;

КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

КП «Стрийтеплоенерго»;

КП «Теплоенергетик»;

КП «Тепломережа» Вугледарської міської ради;

КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради;

ПАТ «Центренерго» (Зміївська ТЕС);

ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАРВОЙТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОРИСЛАВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»), ТОВ «СТАРВОЙТ» (СЕС «Таборівка»), ТОВ «БОРИСЛАВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (СЕС Львівська обл., м. Борислав, вул. Дрогобицька), ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ» (2 черга 2 пускового комплексу СЕС Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, с. Миньківці, вул. Молодіжна, 42), ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС» (2 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, Виноградівська сільська рада (за межами населеного пункту)), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (2 черга СЕС Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Кривачинці (за межами насаленого пункту)).

 

27. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження форм звітності щодо показників рівня прозорості, обсягів захоронення та рівня тарифу у сфері захоронення побутових відходів та інструкцій щодо їх заповнення»;

«Про затвердження форм звітності щодо показників рівня прозорості, обсягів перероблення та рівня тарифу у сфері перероблення побутових відходів та інструкцій щодо їх заповнення»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року «Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2019 рік»;

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13 червня 2013 року № 700».

 

28. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 397.

 

29. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року № 2078 «Про алгоритм перерахувань коштів на січень 2019 року».

 

30. Перенести на 25 січня розгляд питань про:

порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ»;

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ»;

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ»;

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux