Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.01.2018

Результат засідання за 18 січня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 січня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ПБК «ЕНЕРГОПРОЕКТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

3. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26.01.2017 № 72 «Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії ТОВ «МЕ ІНВЕСТ», ТОВ «СОНЯЧНА ДЕРАЖНЯ» та ТОВ «ЕКОТЕХНІК- ДУНАЇВЦІ» доповнити цифрою та словом «І черга».

 

4. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 05.01.2017 № 11 «Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ «САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ».

 

5. Внести зміни до постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 14.08.1996 № 37 «Про видачу ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електроенергії».

 

6. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 12.04.2012 № 408 «Щодо переоформлення ліцензій з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО».


7. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 18.01.2018).

 

8. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з передачі та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 18.01.2018).

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ДИМЕРСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ – 1» (1 черга СЕС Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка);

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «ДИМЕРСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ – 1» (1 черга СЕС Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка), ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО» (1 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, за межами населених пунктів в адміністративних межах Виноградівської сільської ради), ТОВ «АГРОМОНТАЖНИК» (2 черга СЕС м. Дніпро, вул. Хвойна, 104), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС м. Вінниця, вул. М. Шимка, 42А)).

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання»;

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТзОВ «Енергія-Новий Розділ».

 

12. Прийняти постанову «Про внесення зміни до економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами І та ІІ класів напруги на II–ІV квартали 2017 року та І квартал 2018 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Дмитро Вовк про енергетичну ситуацію в Україні в ефірі 5 Каналу
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux