Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.01.2017

Результат засідання за 18 січня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 січня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Переоформити ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СТОК-СЕРВІС» ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЕЛІПС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення на безстрокову.

 

2. Переоформити ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АКВА-СЕРВІС» ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЕЛІПС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання на безстрокову.

 

3. Анулювати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

4. Встановити «зелений» тариф на електричну енергію:

- ТОВ «ЕКОЕНЕРДЖІДП»;

- ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ»;

- ТОВ «РЕМОНТНИК».

 

5. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік:

- ПАТ «Львівобленерго»;

- АК «Харківобленерго».

 

6. Затвердити графік надання інвестиційних програм ліцензіатами з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік.

 

7. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕ з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП з ознаками регуляторного акта - «Про затвердження Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання».

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП: 

- «Про підписання Додаткової угоди № 1 до субкредитної угоди від 18.11.2010 № 28010-02/169»;

- «Про затвердження на грудень 2016 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України»;

- «Про скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 грудня 2015 року № 2899».

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2016 року № 2387 «Про алгоритм перерахувань коштів на січень 2017 року».

 

11. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «ЕКОЕНЕРДЖІДП», ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ», ТОВ «РЕМОНТНИК»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux