Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.08.2016

Результат засідання за 18 серпня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 серпня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АУЛОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ (встановлена потужність – 1,161 Гкал/год);

ТОВ «ЕКО-ТЕПЛО» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год);

ТОВ «УКРТЕПЛО-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» (встановлена потужність – 1,694 Гкал/год);

ТОВ «ХІТЕН» (встановлена потужність – 1,376Гкал/год).

 

2. Видати ІП «КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з  виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 6, 082 МВт).

  

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії:

ПП «ОЛЬВІЯ» (річний обсяг – 2900Гкал);

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛЬВІВ» (річний обсяг – 6531,81Гкал).

 

4. Накласти штраф на КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

5. Попередити ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

6. Зобов’язати ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»  усунути та не допускати в подальшому порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

7. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних  актів – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках»;

«Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях»;

«Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну енергію, що виробляється на гідроелектростанціях»;

«Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії»;

«Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

9. Вивести зі складу Громадської ради при НКРЕКП Богатова К.В. у зв’язку з обранням депутатом до Київської міської ради.

 

10. Встановити тарифи для ПАТ «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу, розташованих на території України, після введення в дію постанови НКРЕКП від 25.02.2016 № 236 «Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу» та після внесення змін до актів законодавства, необхідних для сприяння застосуванню нового Закону України «Про ринок природного газу» в частині відокремлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу від вартості природного газу як товару при формуванні ціни на природний газ для побутових споживачів, зокрема після перегляду формули формування роздрібної ціни, яка визначена Постановою КМУ від 01.10.2015 № 758, але не пізніше 01.04.2017.

 

11. Перенести розгляд питань про:

- внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141;

- внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868;

- встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води;

- схвалення інвестиційних програм ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях,  атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання;

- схвалення тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам Комісії;

- встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам Комісії;

- встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам Комісії.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux