Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.02.2020

Результат засідання за 18 лютого 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 лютого 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «УКР-ПОСТАЧАЛЬНИК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЄЄЕК»;

2) ТОВ «НОВААГРО УКРАЇНА»;

3) ТОВ «УКР-ПОСТАЧАЛЬНИК»;

4) ТОВ «ЮРАНТ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «МОСТМАРЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «ПГС-ЕНЕРГІЯ»;

3) ТОВ «ЮРСАР».

 

4. Видати ТОВ «УКРГАЗПЕТРОЛЕУМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

5. Анулювати ПРАТ «РАЙЗ-МАКСИМКО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Анулювати ТОВ «ГАЗІНТОРГ ЛТД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

7. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕЛЕНА ТЕХНОЛОГІЯ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

8. Застерегти щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (позапланові невиїзні перевірки) для таких компаній:

1) ТОВ «СОЛАР ГРІН ЛАЙТ»;

2) ТОВ «ІМПУЛЬС ДНІПРО»;

3) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОМАКС»;

4) ТОВ «ДНІПРОАВТОМАТИКА»;

5) ТОВ «ДОГМА ІНВЕСТ ГРУП»;

6) ТОВ «ХАЙ ЛЕВЕЛ КОМПАНІ»;

7) ТОВ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

9. Застерегти щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (позапланові невиїзні перевірки) для таких компаній:

1) ТОВ «ЕКОЕНЕРГОПРОМХОЛДИНГ»;

2) КП «МІСЬКСВІТЛО» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

3) ТОВ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ЕЛЕКТРОНТЕХСЕРВІС ЛТД»;

4) ТОВ «ЗАУБЕР ХОЛДІНГС УКРАЇНА»;

5) ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРИВОРІЗЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД»;

6) ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО»;

7) ТОВ «СОЛАР ГРІН ЛАЙТ».

 

10. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26.11.2019 № 2542 «Про накладення штрафу на ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

12. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

13. Внести зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2020 року.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання гарячої води»;

«Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

1) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2020 – 2024 роки:

1) АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»,

2) ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АВРОРА СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТРОЙ ЦЕНТР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП СОСЮРІ О. В.»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРАЇНА-ЕНЕРГОВАТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АВРОРА СОЛАР» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Одаї, вул. Шевченка, буд. 32А), ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТМЕНТС УКРАЇНА» (СЕС Київська обл., Іванківський р-н, с/рада Дитятківська, кадастрові номери земельних ділянок: 3222080800:01:001:0024, 3222080800:01:001:0025, 3222080800:01:001:0026, 3222080800:01:001:0027, 3222080800:01:001:0028, 3222080800:01:002:0072), ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ПЛЮС» (1 черга СЕС «Вари»), ТОВ «СТРОЙ ЦЕНТР» (СЕС «СОНЕСТА»), ТОВ «ІНДІАН ІСАТЕКС СОЛАР» (СЕС Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Дмитра Донцова, 29; СЕС Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Дмитра Донцова, 15/8), ФОП СОСЮРУ ОЛЕНУ ВОЛОДИМИРІВНУ (СЕС м. Київ, вул. Червоноткацька, 83 (корпус № 140-а, літ. СХХХ)), ТОВ «УКРАЇНА-ЕНЕРГОВАТ» (СЕС Житомирська обл., Брусилівський р-н, с. Водотиї, кадастровий номер земельної ділянки 1820980300:05:000:8111)).

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про відмову у встановленні «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» (Сокирянська ГЕС).

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 21.05.2015 № 1582 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Порядку відшкодування фактичних витрат»;

«Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання теплової енергії»;

«Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії»;

«Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, затвердженої постановою НКРЕКП від 31 березня 2016 року № 528».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux