Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.07.2023

Результат засідання за 18 липня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 липня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ГЕЛІОПРОМ»;

2) ТОВ «ДАТА ЕНЕРДЖИ»;

3) ТОВ «ІМК ЕНЕРГО»;

4) ТОВ «КТІ ГРУП»;

5) ТОВ «МАВІРС».

2. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої КП «УЖКГ».

3. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ПОІНТ ЕНЕРДЖИ».

4. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2023 року № 356» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік.

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» на 2023 рік».

7. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

2) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

3) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

4) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

5) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

6) КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

7) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

8) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

9) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

10) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

11) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

12) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

13) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

8. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

1) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

2) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

3) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

4) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

5) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

6) КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

7) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

8) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

9) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

10) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

11) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

12) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

13) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

10. Застерегти ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

11. Накласти штраф на АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

12. Застерегти АТ «КІРОВОГРАДГАЗ» щодо недопущення надалі недотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

13. Накласти штраф на АТ «РІВНЕГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

14. Накласти штраф на КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

15. Застерегти ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

16. Накласти штраф на ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Застерегти ПМТ «КОВЕЛЬТЕПЛО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

18. Застерегти ПМТ «КОВЕЛЬТЕПЛО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

19. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданої ТОВ «НАША ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 березня 2019 року № 351.

20. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» постановою НКРЕКП від 22 червня 2023 року № 1107.

21 Унести зміну до постанови НКРЕКП від 10 травня 2023 року № 878 «Про накладення штрафу на АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

22. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 68-р «Про усунення порушень ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ».

23. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 02 травня 2023 року № 121-р «Про усунення порушень ТОВ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ».

24. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

25. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

26. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку реєстрації учасників оптового енергетичного ринку».

28. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 9»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕЙ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу СТОВ «ХЛІБОРОБ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2023 року № 1214» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВИНСОЛАР» (СЕС Хмельницька обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 9» (СЕС «СЕС Кам’янка-Жовтанці 9»), ТОВ «РЕЙ СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом)), СТОВ «ХЛІБОРОБ» (СЕС Вінницька обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ДНІСТРОВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (2 черга ВЕС Одеська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (ВЕС 1 черга 5 ПК, ВЕУ 348; ВЕС 1 черга 6 ПК, ВЕУ 349; ВЕС 2 черга 2 ПК, ВЕУ 26; ВЕС 3 черга 1 ПК, ВЕУ 350; ВЕС 3 черга 7 ПК, ВЕУ 85; ВЕС 3 черга 8 ПК, ВЕУ 104; ВЕС 4 черга 4 ПК, ВЕУ 316)).

29. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

30. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)» (засідання НКРЕКП від 12.07.2023).


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux