Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.07.2019

Результат засідання за 18 липня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 липня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕРНЕРІНГ»;

ТОВ «СИНТЕЗ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СТІМЕКС».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕКО ТЕХ»;

ТОВ «ЕНЕРГОСВІТ ТРЕЙД»;

ТОВ «СОЛАР ГРІН ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТЕПЛОЕНЕРГО ГРУП»;

АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЛВІ СОЛАР»;

ПП «БАЙКАЛ - УКРАЇНА»;

ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «СТАРА УШИЦЯ»;

ТОВ «ЕЛЕКТРО-ЗАКАРПАТТЯ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІТЕХ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ ДЕН»;

ТОВ «ЕКОВАТ ПЛЮС»;

ПП «ЛАДЛЕНД»;

ТОВ «НІК ГРІН»;

ТОВ «РЕНТ-ТЕХНО»;

ТОВ «САНСТАР ПРИВІЛЬНЕ»;

ТОВ «СОЛАР САУС 1»;

ТОВ «УКРСПЕЦСТРОЙ ПЛЮС».

 

4. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати старі ліцензії з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕКОТЕХ-ЮГ»;

ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ»;

АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ»;

КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ГАЛИЧИНИ»;

ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК»;

ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ПОРТ-СОЛАР».

 

6. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для ТОВ «БС ЕНЕРДЖІ».

 

7. Переоформити МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, на безстрокову.

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 16 травня 2017 року № 653 (уточнення найменування юридичної особи).

 

9. Анулювати ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

10. Відмовити ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

11. Схвалити інвестиційні програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Схвалити АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» зміни до Інвестиційної програми на 2019 рік.

 

13. Схвалити КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» Інвестиційну програму на 2019 рік.

 

14. Схвалити МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» зміни до Інвестиційної програми на 2019 рік.

 

15. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ВОЛИНЬГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

16. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та накласти штраф за сплату внесків на регулювання не в повному обсязі протягом кварталу, наступного за звітним у 2018 році.

 

17. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та накласти штраф за сплату внесків на регулювання не в повному обсязі протягом кварталу, наступного за звітним у 2018 році.

 

18. Накласти штрафи на КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії і зобов’язати у термін до 1 жовтня 2019 року здійснити перерахунок для категорій споживачів «бюджетні організації», «інші споживачі», «релігійні організації» надмірно нарахованих коштів за спожиту теплову енергію за період з 28 жовтня 2018 року по 31 грудня 2018 року, про що повідомити НКРЕКП з наданням підтверджуючих документів протягом 15 днів з дня закінчення терміну виконання.

 

19. Накласти штраф на КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.07.2019).

 

20. Визнати усунутими ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД» порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії, що визначене постановою від 28 грудня 2018 року № 2120 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ДМЗ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії, необхідність усунення порушення та здійснення заходів державного регулювання».

 

21. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 березня 2019 року № 424 (МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОЕНЕРГО»).

 

22. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 450». 

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку врегулювання спорів, що виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2019 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (м. Чернігів).

 

26. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ САН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «БАЙКАЛ-УКРАЇНА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЛАДЛЕНД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НІККОМ-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРОМЕНЕЙРА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПОРТ-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАВКИ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ВЕРДЕ-ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОЛУЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТЛ СОЛАР»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖІ САН» (СЕС «Залісся Перше»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГРІНЕН» (СЕС «Грінен»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ОДГРІН» (СЕС «Одгрін»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ САН» (СЕС «Залісся Перше»), ПП «БАЙКАЛ-УКРАЇНА» (СЕС «Байкал-Україна»), ТОВ «ГРІНЕН» (СЕС «Грінен»), ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+» (1 – 3 черги СЕС Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, територія Криничанської с/р), ПП «ЛАДЛЕНД» (СЕС «Ладленд»), ТОВ «ОДГРІН» (СЕС «Одгрін»), ТОВ «НІККОМ-СОЛАР» (СЕС «Малинівка-1»), ТОВ «ПРОМЕНЕЙРА» (1 пусковий комплекс СЕС «Роздільська», 2 пусковий комплекс СЕС «Роздільська»), ТОВ «ПОРТ-СОЛАР» (СЕС Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Ушакова, 1-а), ТОВ «СТАВКИ СОЛАР» (1черга СЕС «Ставки»), ТЗОВ «ВЕРДЕ-ІНВЕСТ» (СЕС Львівська обл., Стрийський р-н, с. Грабовець, вул. Поповича, 11а), ТОВ «ЕНЕРГОЛУЧ» (СЕС «Енерголуч»), ТОВ «ТЛ СОЛАР» (1 черга СЕС м. Київ, вул. Богатирська, 11).

 

27. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 червня 2018 року № 480»;

«Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux