Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.04.2023

Результат засідання за 18 квітня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 квітня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНДЛЕС ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «НАП-КОМ'ЮНІТІ»;

3) ТОВ «НІК ЕНЕРГО СТАНДАРТ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНДЛЕС ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «СКОЛЕ ЕНЕРГО».

3. Зупинити ТОВ «НАФТОГАЗСФЕРА» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

4. Зупинити ПАТ «КВБЗ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

5. Зупинити ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

6. Зупинити ТОВ «МГК» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

7. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкти постанов НКРЕКП про затвердження змін до планів розвитку газорозподільних систем на 2023 – 2032 роки газорозподільних підприємств:

1) АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

2) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

3) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

4) АТ «ОДЕСАГАЗ».

10. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження змін до планів розвитку газорозподільних систем на 2023 – 2032 роки газорозподільних підприємств:

1) АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

2) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

3) АТ «РІВНЕГАЗ»;

4) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»;

5) АТ «ЧЕРКАСИГАЗ»;

6) АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ».

11. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік.

12. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік.

13. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

14. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики» (зміни до постанови НКРЕ від 11 липня 2013 року № 899 «Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики»).

15. Застерегти АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Застерегти АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Застерегти ТОВ «МИРО-МАРК» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Накласти штраф на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Накласти штраф на ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу

20 Накласти штраф на ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу

21. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 09 вересня 2022 року № 60-р («Про усунення порушень ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК»).

22. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 68-р («Про усунення порушень ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»).

23. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 73-р («Про усунення порушень ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»).

24. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 28 березня 2023 року № 540 («Про накладення штрафу на ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу»).

25. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 499 («Про накладення штрафу на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності постачання природного газу»).

26. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» з виробництва теплової енергії.

29. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» з виробництва електричної енергії.

30. Унести зміну до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2023 рік.

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

32. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2022 року № 1117 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у січні – травні, липні, жовтні 2021 року та у лютому – червні 2022 року».

33. Затвердити Зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

34. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

35. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка 9 до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

36. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

37. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux