Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.10.2017

Результат засідання за 17 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ»;

ТОВ «М ГАЗ ТРЕЙДІНГ».

 

2. Видати ТОВ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «МЕНЕДЖЕС УКРАЇНА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

4. Змінити ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії.

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року № 307»;

«Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з оптового постачання електричної енергії».

 

6. Прийняти постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УКРГІДРО 2009» (ГЕС Вінницька обл., Літинський р-н, с. Уладівка, «Заводське» урочище, будинок 1)» та «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «УКРГІДРО 2009» (ГЕС Вінницька обл., Літинський р-н, с. Уладівка, «Заводське» урочище, будинок 1).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (8 черга СЕС), ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» (Придністрянська ГЕС).

 

8. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на жовтень 2017 року.

 

9. Продовжити розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2219» та «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236» (щодо рішення НКРЕКП стосовно встановлення (перегляду) структури та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux