Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.09.2014

Результат засідання за 17 вересня 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 вересня 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Прийняти наказ НКРЕКП «Про затвердження Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

2. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік».

 

3. Визнати недійсною ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ «ГАЗПОСТАЧ-ЧЕРКАСИ».

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ГАЗПОСТАЧ-ЧЕРКАСИ» (річний обсяг постачання – 35 млн м3);

ТОВ «ПРИВАТНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (річний обсяг постачання - 41 млн м3).

 

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 14 серпня 2014 року № 1107 «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію» та схвалити і оприлюднити на  офіційному веб-сайті НКРЕ з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕ з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанов НКРЕКП: 

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 08 лютого 1996 року № 3»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 12 серпня 1996 року № 36»;

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної  комісії регулювання електроенергетики України  від  13 січня  2010 року  № 11»;

- «Про внесення змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії»;

- «Про затвердження Порядку відшкодування збитків, завданих газопостачальному або газорозподільному підприємству внаслідок порушення споживачем природного газу Правил надання населенню послуг з газопостачання, а також споживачеві природного газу внаслідок порушення газопостачальним або газорозподільним підприємством Правил надання населенню послуг з газопостачання»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України»;

- «Про затвердження Порядку придбання допоміжних послуг»;

- «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з розподілення пропускної спроможності міждержавних електричних мереж»;

- «Про затвердження Примірного договору про доступ до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України»;

- «Про встановлення форм надання інформації, передбаченої Порядком розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу».

 

7. Погодити рішення Ради ОРЕ (пункт 2.1. протоколу позачергового засідання Ради Оптового ринку електроенергії України від 12.09.2014 № 14) щодо зміни термінів повернення кредитних коштів, наданих ДП «Енергоринок» для ПАТ «Центренерго».

 

8. Затвердити на серпень 2014 року тарифи на електричну енергію, продану в ОРЕ, що розраховані ДП "Енергоринок" за Правилами Оптового ринку електричної енергії України, для виробників електричної енергії, які працюють за ціновими заявками.

 

9. Зупинити нарахування інвестиційної складової по проектах реконструкції енергоблоків ГК ТЕС, які реалізуються в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 № 648-р "Про заходи щодо реконструкції та модернізації теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей у період до 2020 року".

 

10. Затвердити  додатковий платіж на виконання урядового рішення для ПАТ "Донбасенерго" на вересень 2014 року з метою часткової компенсації витрат на оплату праці виробничо-промисловому персоналу Слов'янської ТЕС ПАТ "Донбасенерго".

 

11. Здійснити утримання коштів Розпорядником коштів ОРЕ із суми коштів, нарахованих відповідно до постанови НКРЕ від 21 грудня 2011 року № 2 "Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії".

 

12. Встановити обмеження граничної ціни системи (КНКРЕ) за зверненням Міненерговугілля та ДП "Енергоринок".

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕ та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux