Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.05.2022

Результат засідання за 17 травня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 травня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Зупинити ТОВ «РН КОМЕРС» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.05.2022).

2. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності.

3. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЙК ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

4. Зупинити ТОВ ФІРМІ «ТЕХНОВА» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, на підставі заяви ліцензіата строком до 17 листопада 2022 року (включно).

5. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань господарської діяльності ліцензіатів в умовах воєнного стану.

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Методики визначення максимальної (граничної) плати за послуги з розподілу малими системами розподілу та внесення Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо функціонування малих систем розподілу).

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС» (1 – 2 черги СЕС Вінницька обл. (інформація з обмеженим доступом));

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

«Про скасування положень деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП щодо встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» в частині 3 пускового комплексу СЕС Запорізька обл. (інформація з обмеженим доступом)».

8. Застерегти АТ «ВІННИЦЯГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

9. Застерегти АТ «ВОЛИНЬГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

10. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХАРКІВГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

11. Застерегти АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

12. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.05.2022).

13. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРЕТ-ІНВЕСТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.05.2022).

14. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА СУМИ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.05.2022).

15. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 23 липня 2021 року № 1159 («Про застереження щодо недопущення надалі АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ» порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках) та здійснення заходів державного регулювання»).

16. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 21 січня 2022 року № 116 («Про накладення штрафу на ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

17. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2021 року № 2668 («Про накладення штрафу на ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

18. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 06 травня 2022 року № 458.

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

20. Прийняти постанову НКРЕКП ««Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2022 року № 396».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux