Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.01.2023

Результат засідання за 17 січня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 січня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГРУПА ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ»;

2) ТОВ «УКРГАЗСІСТЕМС».

2. Видати ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ІНЖИНІРИНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АС ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ДЕЛЬТА ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ»;

3) ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЕНЕРГОТРЕЙДИНГ».

4. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬПІК ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), на підставі заяви ліцензіата строком до 17 липня 2023 року (включно).

5. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМІ «ТЕХНОВА» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, на підставі заяви ліцензіата строком до 17 липня 2023 року (включно).

6. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Ореон Енерджі» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

7. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУРТ ЕНЕРДЖІ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

8. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП (зміна найменування).

9. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку здійснення процедури сертифікації оператора газосховищ».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи передачі на 2023 – 2032 роки».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 червня 2022 року № 562» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2022 рік.

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2023 рік АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 12 липня 2022 року № 704».

15. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2022 рік:

1) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

2) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

3) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

4) МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ».

16. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.01.2023).

17. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.01.2023).

18. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.01.2023).

19. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

20. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

21. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

22. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про накладення адміністративного стягнення».

24. Прийняти постанови НКРЕКП «Про накладення адміністративного стягнення» та «Про закриття справи про адміністративне правопорушення».

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про накладення адміністративного стягнення».

26. Накласти штраф на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

27. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.01.2023).

28. Застерегти ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» щодо недопущення надалі невиконання рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

29. Накласти штраф на АТ «ПОЛТАВАГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

30. Провести позапланові виїзні перевірки (щодо дотримання ОСР графіків відключень):

1) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

31. Провести позапланову виїзну перевірку НЕК «УКРЕНЕРГО» (за зверненням ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»).

32. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»).

33. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

34. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365»).

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГУДЗОВКА-СОЛАР-1».

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ВІННЕР СОЛАР».

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

39. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

40. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

41. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ЕНЕРГОПРОСПЕКТ» та ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ПУЛЬС».

42. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

43. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» на 2023 рік».

44. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2023 рік, фінансування якої здійснюється за рахунок тарифу на виробництво теплової енергії, виробленої на АЕС».

45. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6) на 2023 рік».

46. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДИТЯЧИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «МРІЯ»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1959» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДИТЯЧИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «МРІЯ» (СЕС «МРІЯ»)).

47. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

48. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження Змін до Тимчасового порядку придбання допоміжної послуги для забезпечення регулювання частоти та активної потужності в ОЕС України, а саме забезпечення резервів заміщення (третинне регулювання)».

49. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

50. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux