Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.01.2020

Результат засідання за 17 січня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 січня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗОДОБУВНА»;

ТОВ «ГАЗТРЕЙДІНГ ГРУП».

 

2. Видати ТОВ «ОНК-ЕНЕРДЖИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

3. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

4. Переоформити КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову.

 

5. Видати ТОВ «ФІРТЕХ ТРЕЙДИНГ ЮКРЕЙН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 11 травня 2017 року № 633 (зміна найменування юридичної особи).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для:

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

8. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси).

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» на 2020 рік».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку систем розподілу на 2020 – 2024 роки:

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми КП ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на 2020 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2020 рік».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЕНЕРГОЮНІТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕЛІТ-ПЛЮС М»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «КІРОВОГРАДБУДРЕСУРС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЕНЕРЖІ-МИРІВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОКОМТРЕЙД-АЛЬЯНС;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Е-СЕЙФ ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КДМ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНБІМ ЛТД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖИ ЛТД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕЙДЖИЕЛ ЕНЕРДЖИ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЕНЕРГОЮНІТ» (СЕС Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Шаланки, контур № 347), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» ( СЕС «Василівка»), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЦЕНТР» (СЕС «Василівка-2»), ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР» «СЕС Довбиш»), ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП» (Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Бєльченко братів, 2-А), ТОВ «ЕЛІТ-ПЛЮС М» (СЕС «ПАВШИНО СОЛАР»), ПП «КІРОВОГРАДБУДРЕСУРС» (СЕС Кіровоградська обл., м. Кропивницький (кадастровий номер 3510100000:19:235:0005)), ТОВ «РЕСПЕКТ ЕНЕРГО-ПЛЮС» (СЕС «Респект Енерго-Плюс», ТОВ «СОЛАР ЕНЕРЖІ-МИРІВ» (СЕС Вінницька обл., Немирівський р-н, с. Новоселівка, вул. Гагаріна, 38, кадастровий номер земельної ділянки 0523086100:01:001:0488), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (3 черга СЕС «Ярове»), ТОВ «УЗИН-ЕНЕРГО» (2 черга СЕС Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Узин, вул. Московська, 193-а), ТОВ «АГРОКОМТРЕЙД-АЛЬЯНС» (СЕС «ІНКАМ-ЕНЕРЖІ»), ТОВ «Е-СЕЙФ ІНВЕСТ» (СЕС Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Братів Лепких, 42, 42А, 42б, 42в, 42Г, 42д, 42е, 42з), ТОВ «КДМ СОЛАР» (СЕС «КДМ СОЛАР»), ТОВ «РАССВЕТ» (СЕС «Рассвет-2»), ТОВ «САНБІМ ЛТД» (СЕС Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Чугуїв, вул. Мічуріна, буд. 4-а), ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ЛТД» (СЕС Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Чугуїв, вул. Мічуріна, буд. 4-а), ТОВ «ЕЙДЖИЕЛ ЕНЕРДЖИ» (ТЕС на біомасі Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт Нова Водолага, вул. Харківська, 146/1) ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (ГЕС «Орлове»)).

 

14. Накласти штраф на АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

15. Провести позапланову виїзну перевірку КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» (щодо виконання вимог постанови НКРЕКП від 01 серпня 2019 року № 1642).

 

16. Провести позапланові виїзні перевірки ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» (щодо виконання вимог постанови НКРЕКП від 17 вересня 2019 року № 1977 (виробництво електричної енергії) та вимог постанови НКРЕКП від 03 жовтня 2019 року № 2063 (виробництво теплової енергії)).

 

17. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

18. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» (щодо виконання вимог постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року № 1473).

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 жовтня 2019 року № 2140» (щодо виключення ТОВ «ТД «АВРОРА» з переліку позапланових невиїзних перевірок).

 

20. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на січень 2020 року.

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акту, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання теплової енергії».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акту, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акту, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, затвердженої постановою НКРЕКП від 31 березня 2016 року № 528».

 

24. Винести на повторне обговорення проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акту, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

26 Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

27. Продовжити розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux