Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.07.2018

Результат засідання за 17 липня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 липня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧ СЕРВІС»;

ТОВ «ХІМ-ТРЕЙД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ПОЛТАВА ГІДРО»;

ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4».

 

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ДРАЙ ЕНЕРДЖИТРЕЙД».

 

4. Відмовити у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

5. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ».

 

6. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 17.07.2018)..

 

7. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 17.07.2018).

 

8. Накласти штраф на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за порушення Ліцензійних умов з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 17.07.2018).

 

9. Накласти штраф на ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 17.07.2018).

 

10. Накласти штраф на ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії.

 

11. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 27.12.2017 № 1433 «Про накладення штрафу на ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, - «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 травня 2017 року № 624».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти змін до деяких постанов НКРЕКП та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП, якими були встановлені тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів суб’єктам господарювання:

Борівському комунальному підприємству теплових мереж;

Володимир-Волинському ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго»;

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН»;

Ізюмському комунальному підприємству теплових мереж;

КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради;

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго»;

КП «Дніпрорудненські теплові мережі»;

КП «Жовкватеплоенерго»;

КП «Жовтоводськтепломережа»;

КП «Стрийтеплоенерго»;

КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання»;

КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ);

КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство»;

КП «Управління житлово-комунального господарства» (м. Славутич);

КП Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля»;

КП БРР «Балаклійські теплові мережі»;

КПТМ «Каховтеплокомуненрго»;

КПТМ «Южтеплокомуенерго»;

КПТМ Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго»;

Красноградському підприємству теплових мереж;

ПАТ «Укртрансгаз»;

Першотравенському міському житлово-комунальному підприємству;

ПП «Херсонтеплогенерація»;

ПрАТ «Теплогенерація» (м. Нікополь);

СП ТОВ «Світловодськпобут»;

ТОВ «Бахмут-Енергія»;

ТОВ «Сміла Енергоінвест»;

ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія»;

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»;

УКП «Уманьтеплокомуненерго».

 

14. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на липень 2018 року.

 

15. Зняти з розгляду питання про:

- порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

- порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії (планова перевірка) ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

- порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної та теплової енергії ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

- порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії (позапланова перевірка) ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

16. Перенести розгляд питання про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи Оператора газотранспортної системи АТ «Укртрансгаз» на 2018 – 2027 роки».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux