Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.12.2015

Результат засідання за 17 грудня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 грудня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ПП ФІРМА «ОЛЬГА» (встановлена потужність – 20 кВт);

ТОВ «БІ-ЕНЕРДЖІ» (встановлена потужність – 30 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЕНЕРГІЯ» (встановлена потужність – 0,034 Гкал/год);

ПП «КОСІВРЕМБУДСЕРВІС» (встановлена потужність – 0,344 Гкал/год);

ТОВ «БІОТЕПЛО СУМИ» (встановлена потужність – 2,494 Гкал/год).

 

3. Видати ТОВ «СЕНТ СОФІЯ ПРОПЕРТІ МЕНЕДЖМЕНТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (заявлені річні обсяги – 20,2655 Гкал).

 

4. Видати ТОВ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 4,8 тис. Гкал).

 

5. Встановити тарифи на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2016 рік для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Рівнеобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго»;

ПАТ «Черкасиобленерго»;

ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»;

КП «Міські електричні мережі».

 

6. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

КП «КОСТОПІЛЬСЬКІ РАЙОННІ МЕРЕЖІ»;

ТОВ «ТЕПЛОДАР СЕРВІС»;

ТОВ «САНЕК»;

КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»;

ПП «ГУСЯТИН-ТЕПЛО»;

ТОВ «УКРТЕПЛО-СУМИ»;

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ РІВНЕ»;

ПП «АВКУБІ».

 

7. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2016 рік у сумах та джерелах фінансування:

ПАТ «Рівнеобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго»;

ПАТ «Черкасиобленерго»;

ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»;

КП «Міські електричні мережі».

 

8. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

КП «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради;

ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль»;

КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради;

КП «Теплогарант».

 

9. Схвалити зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Київобленерго».

 

10. Схвалити зміни до інвестиційної програми газорозподільного підприємства на 2015 рік ПАТ «Житомиргаз».

 

11. Схвалити зміни до інвестиційної програми на 2015 рік ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

12. Накласти штраф на ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» щодо порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

13. Зобов’язати ТОВ «ТАУН СЕРВІС» усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

14. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги  централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на грудень 2015 року.

 

15. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта - постанови НКРЕКП «Про затвердження порядку здійснення процедури сертифікації оператора газотранспортної системи».

 

17. Перенести розгляд питань про:

- внесення змін до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Черкасиобленерго»;

- прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2016 рік».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux