Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.06.2020

Результат засідання за 17 червня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 червня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕК ЕНЕРГО-ПРОСТІР»;

2) ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ»;

3) ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

4) ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»;

5) КОНЦЕРНУ «МТМ»;

6) ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»;

7) ТОВ «ТИСАГАЗ»;

8) ТОВ «ФЛЕКС ІМПОРТ»;

9) ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»;

10) ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ»;

11) ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ІГНАТПІЛЬ ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «ОХРА ЛТД»;

3) ТОВ «ХЕК».

 

3. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «БУ № 7»;

2) ТОВ «СІЛІКОНФІЛД».

 

4. Анулювати ТОВ «ТАУН СЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

5. Анулювати АТ «УКРТРАНСНАФТА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

6. Накласти штраф на ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ» за порушення законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.06.2020).

 

7. Накласти штраф на ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» за порушення законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.06.2020).

 

8. Накласти штраф на ТОВ «ЮГ-ГАЗ» за порушення законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.06.2020).

 

9. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 22 березня 2017 року № 308.

 

10. Провести позапланові виїзні перевірки:

ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

 

11. Провести позапланові виїзні перевірки дотримання законодавства та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу суб’єктами господарювання:

1) ТОВ «ВЕРАКС ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРИКА УКРАЇНИ»;

3) ТОВ «ЕНЕРГО-ГАЗ»;

4) ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГО ПОСТАЧ»;

5) ТОВ «КРИВОРІЗЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

6) ТОВ «ЛТК «ЕЛЄКТРУМ»;

7) ТОВ «ФПК «РЕСУРСГРУП»;

8) ТОВ «УКРТРАНСЛІТ».

 

12. Провести позапланові виїзні перевірки дотримання законодавства та Ліцензійних умов з постачання природного газу суб’єктами господарювання:

1) ТОВ «ВКП «УКРЕНЕРГОІНВЕСТ»;

2) ТОВ «ДНІПРОАВТОМАТИКА»;

3) ТОВ «СОЛАР ГРІН ЛАЙТ»;

4) ТОВ «ІМПУЛЬС ДНІПРО»;

5) ТОВ «ХАЙ ЛЕВЕЛ КОМПАНІ».

 

13. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КИЇВГАЗ».

 

14. Затвердити зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на червень 2020 року.

 

15. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

17. Схвалити Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики в Україні із застереженнями (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.06.2020).

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акту, – постанови НКРЕКП: «Про внесення Змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» на 2020 рік»;

«Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2020 – 2024 роки».

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КД ЕНЕРЖДІ 2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БЛЮМЕНТАЛЬ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОГРЕБИЩЕ СОЛАР ПАРК» (СЕС Вінницька обл., Погребищенський р-н, м. Погребище, вул. Богуна, 2-б)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПРАЙМ САН» (СЕС «Солоне»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СІТІ СОЛАР» (СЕС «Єланець»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СІТІ СОЛАР» (СЕС «Єланець 2»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СОЛАР ЕНЕРЖІ-МИРІВ» (СЕС Вінницька обл., Немирівський р-н, с. Новоселівка, вул. Гагаріна, 38, кадастровий номер земельної ділянки 0523086100:01:001:0488)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 25.03.2020 № 723» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «КД ЕНЕРЖДІ 2» (СЕС Запорізька обл., Василівський р-н, Малобілозерська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 2320983300:07:023:0021)), ТОВ «ПОГРЕБИЩЕ СОЛАР ПАРК» (СЕС Вінницька обл., Погребищенський р-н, м. Погребище, вул. Богуна, 2-б), ТОВ «ПРАЙМ САН» (СЕС «Солоне»), ТОВ «СІТІ СОЛАР» (СЕС «Єланець»), ТОВ «БЛЮМЕНТАЛЬ» (СЕС Закарпатська обл., м. Хуст, с. Кіреші, вул. Верхні Кіреші, № 116), ТОВ «СІТІ СОЛАР» (СЕС «Єланець 2»), ТОВ «СОЛАР ЕНЕРЖІ-МИРІВ» (СЕС Вінницька обл., Немирівський  р-н, с. Новоселівка, вул. Гагаріна, 38, кадастровий номер земельної ділянки 0523086100:01:001:0488), ТОВ «МАКС ЛАЙТ» (СЕС Київська обл., м. Ірпінь, смт Ворзель, вул. Ковельська, буд. 10)).

 

21. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на III квартал 2020 року»;

«Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2020 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 лютого 2020 року № 317»;

«Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» на 2020 рік»;

«Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364».

 

22. Перенести на 24 червня 2020 року розгляд питання про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу».

 

23. Зняти з розгляду питання про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ІНФОКС».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux