Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.03.2021

Результат засідання за 17 березня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 березня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «НІКА-АГРОТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 листопада 2017 року № 1380 (зміна найменування).

 

3. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 21 жовтня 2020 року № 1942 (зміна найменування).

 

4. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2021 – 2030 роки Оператора газосховищ АТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

1) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» на 2021 рік»;

2) «Про схвалення Інвестиційної програми ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

7. Прийняти постанови НКРЕКП про підписання додаткових угод до договорів про надання субкредиту, укладених у рамках проекту «Другий проект з передачі електроенергії» (Угоди про позику від 10.02.2015 № 8462-UA та № TF017661).

 

8. Прийняти рішення про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ»;

2) ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»;

3) ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»;

4) ТОВ «Ю.КОМОДІТІЗ»;

5) ТОВ «ГК «ІНВЕСТСЕРВІС».

 

9. Застерегти ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

10. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

11. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОНЯЧНЕ ПОЛЕ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

12. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

13. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

14. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

15. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

16. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКВАНОВА ДЕВЕЛОПМЕНТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

17. Застерегти КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення вимог 3 законодавства у сфері теплопостачання та Ліцензійних умов з транспортування теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

18. Накласти штраф на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за невиконання у повному обсязі у встановлені терміни вимог абзаців третього-п’ятого пункту 2 Постанови № 344 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

19. Накласти штраф на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за невиконання вимог пункту 2 постанови НКРЕКП від 28 лютого 2020 року № 526 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

20. Накласти штраф на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

21. Накласти штраф на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

22. Застерегти КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання теплової енергії.

 

23. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНОФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

24. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 17.03.2021).

 

25. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) АТ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГЕТИК»;

2) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

26. Провести позапланові виїзні перевірки дотримання Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії деякими ліцензіатами:

1) ТОВ «ГІДРОПАУЕР»;

2) ТОВ «ГІДРОПАУЕР-1»;

3) ТОВ «ЕКОЕНЕРГОПОСТАЧ»;

4) ТОВ «ЕНЕРГІЯ-1»;

5) ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

6) ТОВ «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС»;

7) ПП «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ»;

8) ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН»;

9) ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО»;

10) ТОВ «ЛЕОПОЛІСЕНЕРДЖІ»;

11) ЗЕА «НОВОСВІТ»;

12) ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

13) ТОВ «СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ»;

14) ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС»;

15) ТОВ «УКРБІОПРОМПОСТАЧ»;

16) ТОВ «ФЕНІКС ЕНЕРДЖІ»;

17) ТОВ «ЧЕРКАСИЕЛЕВАТОРТОРГ»;

18) ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА».

 

27. Провести позапланові виїзні перевірки діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ»;

2) ТОВ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД».

 

28. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

29. Збільшити строки проведення планових перевірок:

1) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

2) АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

3) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

30. Збільшити строки проведення планових перевірок:

1) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

3) ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux