Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.10.2018

Результат засідання за 16 жовтня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 жовтня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ВЕСТА ПРОМ ТОРГ»;

ТОВ «ГАЗ АП»;

ТОВ «ДІ ГРУП»;

ТОВ «КОМПАНІЯ «ПРОМЕНЕРГО ЛТД»;

ТОВ «ЮБЕ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВЕГА»;

ДП ЕТС;

АТ «ЗФЗ»;

ПАТ «КІРОВОГРАДГРАНІТ»;

АТ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ»;

КП «НАДРА ЧЕРНІГІВЩИНИ»;

ТОВ «РН КОММЕРС»;

ТОВ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГОПАРК «ЯВОРІВ»;

ТОВ «РОДА-СУЧАСНА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «САНВІН 8»;

ТОВ «СОЛАР ГРІН ТЕХ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ».

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС».

 

6. Встановити ПрАТ «Укргідроенерго» тарифи на відпуск електричної енергії та внести зміни до інвестиційної програми на 2018 рік.

 

7. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СИНТЕЗ СОЛАР» за порушення Умов і Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

8. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРАНД СОЛАР» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

9 Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОНЯЧНІ СТАНДАРТНІ РІШЕННЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

 

10. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕСУРСЕКОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про затвердження Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та систем розподілу».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОПАРК «ЯВОРІВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ГАЛИЧИНИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЗАКАРПАТ ЕНЕРГО РЕСУРС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОПАРК «ЯВОРІВ» (1 черга СЕС «Яворів-1»), ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ГАЛИЧИНИ» (СЕС Львівська обл., Стрийський р-н, с. Добрівляни), ТЗОВ «ЗАКАРПАТ ЕНЕРГО РЕСУРС» (СЕС Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Кооперативна, 4, 4-а), ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС» (1 черга електростанції на біомасі Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Героїв Дніпра, 38-А/1)).

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік:

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» на 2018 рік».

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про виконання АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» вимог постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1433 «Про накладення штрафу на ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП»;

«Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 липня 2018 року № 637 «Про накладення штрафу на КП «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» за порушення Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОКАСКАД»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОКАСКАД» (СЕС Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Магістральна, 67), ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО» (3 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, с. Виноградове, інше за межами населених пунктів в адміністративних межах Виноградівської сільської ради)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux