Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.05.2017

Результат засідання за 16 травня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 травня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- СФГ «ПАВЛІВСЬКЕ»;

- ПП «ПІКЕТ-БУД-ТРАНС».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

- ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «ЕНЕРГО-АЛЬЯНС-2005»;

- ТОВ «УЕК «НАФТОГАЗ КОНТАКТ»;

- ТОВ «БОГОРОДЧАНИНАФТОГАЗ»;

- ТЗОВ «СТРИЙНАФТОГАЗ»;

- ТОВ «ГАЗПРОМІНВЕСТ ЛТД»;

- ТОВ  «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ»;

- ТОВ «ЕЛІКОР КАПІТАЛ»;

- ТОВ «СИНЕРГІЯ ГАЗ ЕНЕРДЖИ»;

- ТОВ «МЕГАГАЗ ПОСТАЧ»;

- ТОВ «ГАЗОВИЙ РЕСУРС»;

- ПП «ЦЕНТР ДОПОМОГИ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА «ХОСЕН»;

- ТОВ «ГРУПА «УМВБ»;

- ТОВ «ЗАХІДГРУП»;

- ТОВ  «ДЕЙМОСС КОМПАНІ»;

- ТОВ «АЗОВГАЗ»;

- ТОВ «ЛІБЕРТІ ГАЗ»;

- ТОВ «ЗАГРЕЙ ТЕХНОЛОГІЯ»;

- ТОВ «ИНПРОМСЕРВИС»;

- ТОВ «ГАЗКОНТРАКТ»;

- ТОВ «ПАЛИВТОРГ»;

- ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ».

 

3. Переоформити КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

4. Переоформити КМП «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

5. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

- ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

- ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «АЗОВГАЗ»;

- ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ».

 

6. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 14 серпня 2015 року № 2181 та від 22 вересня 2015 року № 2335, прийнятих на виконання розпорядження КМУ, згідно з якими здійснити перенесення термінів повернення коштів з травня 2017 року на червень 2017 року.

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 квітня 2017 року № 606 «Про алгоритм перерахувань коштів на травень 2017 року».

 

8. Затвердити зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як оплата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію за травень 2017 року.

 

9. Накласти штраф на ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії і вилучити із структури тарифів на теплову енергію невикористані грошові кошти (виробничі інвестиції та амортизаційні відрахування) 2015 року при найближчому перегляді тарифів. Зобов’язати ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» до 01 липня 2017 року надати до НКРЕКП інвестиційну програму на 2017 рік, до розрахунків якої включити статтю невикористані грошові кошти (виробничі інвестиції з прибутку та амортизаційні відрахування) інвестиційної програми на 2016 рік з терміном виконання до 01 грудня 2017 року та завершити (до 01 листопада 2017 року) виконання заходів із встановлення на інженерних вводах житлових будинків 658 приладів обліку теплової енергії, придбаних у 2016 році.

 

10. Накласти штраф на ПЕРВОМАЙСЬКЕ КП «ТЕПЛОМЕРЕЖІ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії і вилучити із структури тарифів на теплову енергію невикористані грошові кошти (виробничі інвестиції та амортизаційні відрахування) 2015 року та 2016 року при найближчому перегляді тарифів.

 

11. Накласти штраф на ДП «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК» ПАТ «МАЯК» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії і вилучити із структури тарифів на теплову енергію невикористані грошові кошти (виробничі інвестиції та амортизаційні відрахування) 2016 року при найближчому перегляді тарифів.

 

12. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ» ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

13. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

14. Письмово повідомити ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов зі зберігання природного, нафтового газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов з транспортування природного, нафтового газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами. Відповідно до пункту 7.16 Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу, затвердженого постановою НКРЕ від 19.05.2011 № 881, долучити акти перевірок разом з усіма матеріалами та документами до особової справи ліцензіата.

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 23 вересня 2016 року № 1583 «Про накладення штрафу на КОНЦЕРН «МТМ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 12 листопада 2015 року № 2797 «Про накладення штрафу на КП «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 25 червня 2015 року № 1867 «Про накладення штрафу на КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

18. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 жовтня 2016 року № 1905 «Про накладення штрафу на КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ», відповідно до якої пропонується збільшити термін проведення планової виїзної перевірки ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» по 29 травня 2017 року включно.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП – «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Чорноморськводоканал».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП – «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Чорноморськводоканал».

 

22. Зняти з розгляду питання про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ПАТ «АК «Київводоканал».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux