Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.02.2017

Результат засідання за 16 лютого 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 лютого 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «ВІНД ЕНЕРДЖІ» (встановлена потужність – 600 кВт);

- ТОВ «ДДТ ЕНЕРДЖІ» (встановлена потужність – 0,60156 МВт).

 

2. Переоформити КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову.

 

3. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам, затвердженого постановою НКРЕКП від 22 грудня 2016 року № 2332.

 

4. Підписати Договір про надання субкредиту в рамках спільного з Кредитною установою для відбудови (KFW) проекту «Реконструкція підстанцій у східній частині України».

 

5. За результатами питання щодо виконання постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 квітня 2016 року по справі № 826/594/16, виконавчого листа № 826/594/16, виданого Окружним адміністративним судом міста Києва 21.07.2016 (ВП № 51908540), НКРЕКП вважає недоцільним внесення змін до Кодексу газотранспортної системи.

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 31 січня 2017 року № 147 «Про алгоритм перерахувань коштів на лютий 2017 року».

 

7. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19 листопада 2015 року № 2812 «Про накладення штрафу на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

8. Вилучити із структури тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» невикористані грошові кошти, передбачені інвестиційною програмою 2014 року при її наступному перегляді.

 

9. Внести зміни до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 червня 2016 року № 6-р «Про попередження ПАТ «ЛУГАНСЬКГАЗ» щодо необхідності усунення порушення та застереження щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ».

 

10. Внести зміни до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 21 липня 2016 року № 12-р «Про попередження ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» щодо необхідності усунення порушення та застереження щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та застереження щодо недопущення надалі порушень Закону України «Про комерційний облік природного газу».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1257»;

- «Про затвердження Змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу»;

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом»;

- «Про затвердження на січень 2017 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України».

 

13. Перенести розгляд питання про узгодження підписання Субкредитного договору підприємства «Нововолинськводоканал» житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux