Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.11.2018

Результат засідання за 16 листопада 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ СЕРВІС ЮА»;

ТОВ «МЕГА ОПТ ТОРГ»;

ТОВ «НАДРА ГАЗ ТРЕЙД»;

ТОВ «СОЮЗ НАФТОГАЗ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ»;

ТОВ «ГК ПРОМІНЬ»;

ТОВ «ОНК-ГРУП»;

ПАТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»;

ПРАТ «ТЕТІС»;

ТОВ «ФОРТЕКС ЕНЕРДЖІ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

4. Відмовити ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО «ШИРОКЕ» ДОНЕЦЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ДОСЛІДНОЇ СТАНЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР».

 

6. Схвалити ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії.

 

7. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.11.2018).

 

8. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.11.2018).

 

9. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 квітня 2016 року № 620 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13 червня 2013 року № 700».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП «Коменергосервіс» Дніпропетровської міської ради;

ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік».

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2018 року № 1284 «Про алгоритм перерахувань коштів на листопад 2018 року».

 

14. Погодити зміни до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України, затверджені рішенням Щорічних загальних зборів членів Оптового ринку електричної енергії України (підпункт 2.3 протоколу від 28 вересня 2018 року).

 

15. Перенести на 20 листопада розгляд питання про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік: ТОВ «ТАУН СЕРВІС та КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux