Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.07.2015

Результат засідання за 16 липня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 липня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ПрАТ «ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 8 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПАТ «ЄВРАЗ БАГЛІЙКОКС» (встановлена потужність – 204 Гкал/год);

ПРИВАТНІЙ ФІРМІ «ТЕПЛОВИК» (встановлена потужність – 1,65 Гкал/год);

СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» (встановлена потужність – 2,07 Гкал/год);

КП ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «КОМУНЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,7 Гкал/год).

 

3. Відмовити ТОВ «СПЕКТРГАЗ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

4. Відмовити ТОВ «ОБ’ЄДНАННЯ ТРАНС-КОНТИНЕНТАЛЬ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, (газу) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

5. Відмовити ТОВ «МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії).

 

6. Зняти з розгляду питання про визначення відповідність розміру місцевої складової законодавчо встановленому розміру ТОВ «Укртауер».

 

7. Встановити ТОВ «Укртауер»«зелений» тариф.

 

8. Схвалити КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради інвестиційну програму на 2015 рік.

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта - постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації звітності, що подається суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення  до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

10. Затвердити склад Громадської ради при НКРЕКП.

 

11. Зняти з розгляду питання про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. № 247».

 

12. Перенести розгляд питання про видачу ТОВ «МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux