Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.04.2024

Результат засідання за 16 квітня 2024 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 квітня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕНЕРГОДІМ ЮА».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГО ТРЕЙД ЕКСПЕРТ»;

2) ТОВ «СРЕ»;

3) ТОВ «РЕР».

3. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданих:

1) ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

2) ТОВ «ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНОГО РОЗВИТКУ».

4. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, з постачання електричної енергії споживачу та з виробництва теплової енергії, виданих КП «ОДЕСЬКА ТЕЦ-2».

5. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

1) ТОВ «САНБІМ ЛТД»;

2) ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК».

6. Анулювати ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, видані:

1) ТОВ «ЕКВІЛ ЕНЕРДЖ»;

2) ТОВ «УКРРЕСУРС».

7. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «САН-ЕНЕРГІЯ».

8. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 22 березня 2019 року № 384 (зміна організаційно-правової форми).

9. Унести зміни до постанов НКРЕКП від 29.06.2017 № 858 та від 26.12.2022 № 1839 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» та ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

10. Відмовити ТОВ «СМАРТ ЛАЙТ ЕНЕРДЖІ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

11. Прийняти постанову НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електричної енергії електричними мережами 1 та 2 класів напруги на 2024 рік».

13. Прийняти постанову НКРЕКП про підписання Додаткової угоди № 2 до Угоди № 30221/1-20 від 31.12.2020 про заходи щодо забезпечення виконання зобов’язань за кредитом (щодо зміни графіку повернення основної суми кредитних коштів за договором з АТ «Ощадбанк»).

14. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку на 2024 – 2028 роки:

1) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

2) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

3) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

4) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

5) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

6) КП «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ);

7) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

8) РІВНЕНСЬКОГО ОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

9) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА».

15. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм (інвестиційних проектів) на 2024 рік:

1) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

2) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

3) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

4) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

5) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

6) КП «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ);

7) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

8) РІВНЕНСЬКОГО ОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

9) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА».

16. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» на 2024 – 2028 роки».

17. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» на 2024 рік».

18. Прийняти постанови НКРЕКП щодо спрямування на потреби Збройних Сил України частини заробітної плати Голови та членів НКРЕКП.

19. Застерегти ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

20. Застерегти ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

21. Застосувати санкції до ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу, Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

22. Застерегти ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

23. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

24. Перенести розгляд питання про недотримання ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

25. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» законодавства у сфері теплопостачання та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

26. Застосувати санкції до ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

27. Застерегти ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

28. Застосувати санкції до ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

29. Застосувати санкції до ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

30. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 27 березня 2024 року № 600.

31. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (за зверненнями фізичних осіб).

32. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» з постачання природного газу.

35. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 04 жовтня 2023 року № 1840).

36. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 12 грудня 2023 року № 2407).

37. Перенести розгляд питання про внесення змін до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2024 рік.

38. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДАР ЕНЕРГО»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29 березня 2024 року № 621» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДАР ЕНЕРГО» (СЕС Одеська обл. (інформація з обмеженим доступом))).

39. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 листопада 2023 року № 2099».

40. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Інструкції щодо здійснення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, моніторингу функціонування ринку електричної енергії».

41. Перенести розгляд питання про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної на період дії в Україні воєнного стану» щодо врегулювання питання формування даних комерційного обліку електричної енергії.

42. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

43. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux