Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.04.2015

Результат засідання за 16 квітня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 квітня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» (річний обсяг розподілу – 530,27 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛУБНИГАЗ» (річний обсяг розподілу – 150 млн м3);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КРИВОРІЖГАЗ» (річний обсяг розподілу – 1278,3 млн м3).

 

2. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,138 Гкал/год).

 

3. Видати ВОЛОЧИСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕПЛОВИК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (встановлена потужність – 28495 тис. Гкал/год).

 

4. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПІДПРИЄМСТВО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ дублікати ліцензій на право провадження господарської діяльності з:

транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами;

постачання теплової енергії;

централізованого водопостачання та водовідведення.

 

5. Скоригувати/встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для:

МКП "Миколаївводоканал";

КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради;

КП "Вишнівськводоканал";

КП "Ірпіньводоканал";

КП "Чугуїввода";

Лисичанське КСП "Лисичанськводоканал";

КВП Дніпродзержинської МР "Міськводоканал";

КП "Рубіжанське ВУ ВКГ";

ТОВ "ТАУН СЕРВІС";

КП "Новоград-Волинський ВУВКГ";

ДП "Придніпровська залізниця";

КП "Водопостачання м. Вознесенська";

ТОВ "Біологічні очисні споруди" м. Вознесенськ;

КВЕП "Котовскводоканал";

КП Дніпропетровської обласної ради "Аульський водовід";

ДП «Дирекція Криворізького гірничо-збагачювального комбінату окислених руд»;

Славутське управління водно-каналізаційного господарства.

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області;

Комунального підприємства «Іллічівсьтеплоенерго»;

Комунального підприємства теплозабезпечення;

Комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Дніпродзержинськтепломережа»;

Казенного підприємства «Шосткинський казенний завод «Імпульс»;

Товариства з обмеженою відповідальністю «Сміла Енергоінвест».

 

7. Застерегти ПАТ «Закарпатгаз» та ПАТ «Рівнегаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

8. Застерегти ПАТ «Львівобленерго» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

9. Накласти штраф на КПП «Теплоенергопостач» Ірпінської міської ради та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

10. Накласти штраф на КП «ВОДОКАНАЛ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

11. Погодити договір про купівлю-продаж електричної енергії між ДП «Енергоринок» та ПП «Укрінвестенерго».

 

12. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на квітень 2015 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 31.03.2015 № 968.

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення».

 

14. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

15. Перенести розгляд питання про коригування тарифу та встановлення додаткових платежів для виробників електричної енергії, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, в рамках дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 280-р «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux