Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.03.2017

Результат засідання за 16 березня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 березня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «ВАТТЕНКРАФТ УКРАЇНА» (встановлена потужність – 145 кВт);

- ПП «НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ» (встановлена потужність – 125 кВт);

- ТОВ «СЕРВІСАГРО-ПОЛТАВА» (встановлена потужність – 120 кВт);

- ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ» (встановлена потужність – 0,56 МВт);

- СЕЛЯНСЬКОМУ ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ВІДРОДЖЕННЯ» (встановлена потужність – 121,9 кВт).

 

2. Переоформити ІЗЮМСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

3. Встановити «зелений» тариф на відпуск електричної енергії та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва»:

- СФГ «ВІДРОДЖЕННЯ»;

- ТОВ «ПФ «ЛОТУС».

 

4. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків:

- КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»;

- ДП «Теплокомуненерго Маяк» ПАТ «Маяк».

 

5. Внести зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на березень 2017 року.

 

6. Затвердити зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

7. Перенести терміни повернення коштів, отриманих виробниками електричної енергії відповідно до постанов НКРЕКП, прийнятих на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 року № 765-р «Про комплексні заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей для забезпечення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2015/16 року», з березня 2017 року на квітень – травень 2017 року.

 

8. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 грудня 2016 року (підпункт 6.1 протоколу № 24) щодо затвердження для ПАТ «Донбасенерго» додаткового платежу в разі виникнення спірних питань.

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2017 року № 235 «Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2017 року».

 

10. Накласти штраф на КП «КОЛОМИЯВОДОКАНАЛ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

11. Накласти штраф на ДМПВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 07 квітня 2016 року № 579 «Про накладення штрафу на ПАТ «ХАРКІВГАЗ» та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ».

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 02 червня 2016 року № 899 «Про накладення штрафу на ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ» та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ».

 

14. Внести зміни до розпорядження НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 42-р «Про попередження ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом».

 

15. Розглянути питання щодо незастосування ліцензіатами з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та/або з постачання електричної енергії за регульованим тарифом норм протокольного рішення засідання, що проводилось у формі відкритого слухання НКРЕКП, № 5 (витяг з протоколу відкритого засідання, що проводилось у формі відкритого слухання НКРЕКП, від 20.08.2015 № 61) та поінформувати ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та/або з постачання електричної енергії за регульованим тарифом про результат розгляду зазначеного питання.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проекти постанов НКРЕКП:

- «Про схвалення Інвестиційної програми ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» на 2017 рік»;

- «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на 2017 рік»;

- «Про схвалення Інвестиційної програми ПТМ «Ковельтепло» на 2017 рік»;

- «Про встановлення тарифу на транспортування теплової енергії Комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» щодо схвалення тарифів на транспортування теплової енергії для КП «Київтеплоенерго».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у ІІ кварталі 2017 року»;

- «Про затвердження на лютий 2017 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України»;

- «Про затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами для І та ІІ класу напруги на ІІ – ІV квартали 2017 року та І квартал 2018 року».

 

19. Продовжити розгляд питань про:

- схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП МКП «Херсонтеплоенерго»;

- розгляд Інвестиційної програми на 2017 рік ліцензіата з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Черкасиобленерго».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux