Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.10.2015

Результат засідання за 15 жовтня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 жовтня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЗАХІД-СХІД-ЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год).

 

2.  Видати ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ УКРАЇНИ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії та з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (річний обсяг постачання – 610 Гкал).

 

3. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОМЕРЕЖА» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, постачання теплової енергії,  транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (встановлена потужність – 10,94 Гкал/год; річний обсяг виробленої теплової енергії – 29,656 тис. Гкал; річний обсяг з транспортування – 32,277 тис. Гкал).

 

4. Відмовити ТОВ «ЧУГУЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії.

 

5. Анулювати Комунальному підприємству Київської обласної ради «Київська регіональна комунальна компанія» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з виробництва теплової енергії (крім діяльності  з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії).

 

6. Встановити КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради тарифи на відпуск електричної та виробництво теплової енергії когенераційними установками.

 

7. Встановити КП «Міськтепловоденергія» (Кам'янець-Подільська ТЕЦ) тарифи на виробництво теплової енергії.

 

8. Встановити КП «Міськтепловоденергія» тарифи на виробництво теплової енергії когенераційними установками.

 

9.  Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПП «ТЕПЛОСЕРВІС ЛТД»;

ПП «БІОТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ПЛЮС»;

ТОВ «НВО «ЕКОТЕХ».

 

10. Встановити ТОВ «ГІДРОЗАХІД» «зелений» тариф.

 

11. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Черкасиобленерго».

 

12. Накласти штраф на Державне підприємство «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

13. Накласти штраф на Комунальне підприємство «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

14. Застерегти Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.


15. Попередити Публічне акціонерне товариство «Лубнигаз» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

16.  Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках»;

«Про визнання такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 11 квітня 2013 року № 408».

 

17. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2504 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux