Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.09.2016

Результат засідання за 15 вересня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 вересня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЛІДЕР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 9,8527 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «КРОКУС ЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,772 Гкал/год);

- ТОВ «ПІВНІЧНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОРПОРАЦІЯ СЛАВУТИЧ» (встановлена потужність – 1,98 Гкал/год);

- ТОВ «АПС ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖИ» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год).

 

3. Видати КП «ДОБРО» ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії (річний обсяг виробництва – 102629 Гкал).

 

4. Видати ТОВ «ЕКО-ТЕПЛО ІФ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (річний обсяг виробництва – 115,622 тис. Гкал).

 

5. Відмовити ТОВ «БІОТЕС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Встановити ТОВ «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОЕНЕРГО» тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

7. Затвердити зміни до Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки:

- ПАТ «Миколаївгаз»;

- ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу».

 

8. Попередити Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу та надалі не допускати порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

9. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП: «Про затвердження Правил організації звітності, що подається суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». 

 

11. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 18.02.2016 № 182 та № 183 «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «АЛЬТ-ЕНЕРГО».

 

12. Визнати такими, що втратили чинність, постанови НКРЕКП:

- від 27.08.2015 № 2228 «Про вставлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів»;

- від 27.08.2015 № 2229 «Про вставлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання»;

- від 24.12.2015 № 3091 «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «КонтурГлобал Солушне Україна».

 

13. Перенести розгляд питань про:

- видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»;

- встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «Ю.Р.О.Л.» та ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ РОГАТИН».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux