Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.08.2023

Результат засідання за 15 серпня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 серпня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «УЕГ ЖИТОМИР»;

2) ТОВ «УЕГ ЛЬВІВ».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «АНРО».

3. Перенести розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АВІРТУ».

4. Відмовити ТОВ «АГРОІНЖИНІРІНГ-К» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

5. Відмовити ТОВ «ЮА-ТРЕЙДІНГ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

6. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «УКРСМАРТПАУЕР».

7. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ».

8. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «СІТІЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «МЕГАВАТТ-ТРЕЙДІНГ».

9. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АЯКС ДНІПРО».

10. Унести зміну до додатка до постанови НКРЕКП від 31.05.2019 № 907 (уточнення назви та місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

11. Унести зміну до додатка до постанови НКРЕКП від 31.05.2019 № 909 (уточнення назви та місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

12. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП:

1) «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік»;

2) «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік»;

3) «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 04 квітня 2023 року № 628» щодо внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу».

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

18. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

19. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

1) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

20. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» на 2023 – 2027 роки».

21. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» на 2023 рік».

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо затвердження змін до Кодексу газорозподільних систем та Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу).

23. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про затвердження змін до планів розвитку газорозподільних систем на 2023 – 2032 роки газорозподільних підприємств:

1) АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

2) ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ»;

3) АТ «ОДЕСАГАЗ».

24. Застерегти ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

25. Застерегти ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

26. Накласти штраф на ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

27. Застерегти ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

28. Застерегти АТ «КИЇВГАЗ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

29. Застерегти ПРАТ «НГХП «СІРКА» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

30. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗОВИК» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

31. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗОВИК» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

32. Накласти штраф на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

33. Перенести розгляд питання про порушення АТ «УКРТРАНСГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі зберігання (закачування, відбору) природного газу.

34. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за зверненнями споживачів).

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «ЕВОДА ТРЕЙД» КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» з постачання природного газу.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «ЕВОДА ТРЕЙД» КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» з постачання електричної енергії споживачу.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АБЗ» з виробництва електричної енергії.

39. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2888» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5 на 2022 рік) та «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» (у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт на 2022 рік).

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

41. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux