Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.08.2019

Результат засідання за 15 серпня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 серпня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ТАЙГЕР ОЙЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «ПРОДСЕРВІС-2000»; 

ТОВ «УНІМОТ ЕНЕРДЖІ».

 

3. Видати ТОВ «УБКА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Видати ТОВ «СОЛАР-ФАРМ» нову ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати стару ліцензію з виробництва електричної енергії.

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ЧЕРНІГІВ»;

ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СОЛАР САУС 1»;

ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД».

 

6. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО».

 

7. Анулювати АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

8. Анулювати ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

9. Анулювати ПРАТ «ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

10. Встановити КП «ЧЕРНІГІВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ індивідуальні технологічні нормативи використання питної води.

 

11. Схвалити КП «БАХМУТ-ВОДА» Інвестиційну програму на 2019 рік. 

 

12. Накласти штраф на АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.08.2019).

 

13. Накласти штраф на КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.08.2019).

 

14. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію,  на серпень 2019 року.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року № 1411» (щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на ІІ півріччя 2019 року.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про внесення змін до постанов НКРЕКП від 11.12.2018 № 1827 – 1856, від 18.12.2018 № 1963, від 28.12.2018 № 2059, 2060 (щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ОСР).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2019 рік:

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

МКП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНТ-ТЕХНО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЯСКО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГРІН  ЕЛЕКТРА 1» (СЕС «Завалля»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА 1» (СЕС «Завалля»), ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, територія Слобожанської селищної ради), ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, с/р Кузьминська, Комплекс будівель та споруд № 1 будинок, 2 будинок, 3), ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський  р-н, територія Раївської с/р), ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (2 черга СЕС «Благовіщенська»), ТОВ «РЕНТ-ТЕХНО» (СЕС «Рент-Техно»), ТОВ «СОЛАР ЯСКО» (СЕС Рівненська обл., Березнівський р-н, м. Березне, вул. Зірненська, 14), ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (СЕС Одеська обл., Тарутинський р-н, смт Тарутине, вул. Красна, 5)).

 

19. Перенести на 20 серпня 2019 року розгляд питань про:

затвердження розміру вартості послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданих у липні 2019 року;

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux