Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.08.2017

Результат засідання за 15 серпня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»;

- ТОВ «ПЛАСТІ ПРОД УКРАЇНА ЛІМІТЕД»;

 

2. Відмовити ТОВ «АРГО ТРЕЙДІНГ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

- ТОВ «ДТЕК ТРЕЙДІНГ»;

- ПАТ  «ДОНБАСЕНЕРГО»;

- ПРАТ  «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»;

- ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»;

- ТОВ «І ДЖІ ЕФ ТРЕЙДІНГ»;

- ТОВ «АРТЛЕКС-ЕНЕРДЖІ»;

- ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА»;

- ТОВ  НТЦ «ЕНЕРГОТЕХІНВЕСТ»;

- ТОВ «ЕК «ЕНЕРГОМАКС»;

- ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

- ДП НВК «ПРОГРЕС».

 

4. Анулювати ліцензію, видану ТОВ «МГЗ», на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

5. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВСЬКІ МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

6. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

7. Внести зміни до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ».

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863» щодо встановлення «зеленого» тарифу для:

- ТОВ «Гранд Солар» (Чорноминська СЕС-2);

- ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на території Олександрівської сільської ради);

- ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (7 черга СЕС);

- ЗЕА «Новосвіт» (Цекинівська СЕС № 4).

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

- «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва  ТОВ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, с. Верхівка, вул. 8-го Березня, 61)»;

- «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Арсенальна, 21)».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «Полтаваобленерго» (Кременчуцька ТЕЦ) на 2017 рік».

 

11. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на серпень 2017 року.

 

12. Здійснити перенесення термінів повернення коштів, отриманих виробниками електричної енергії відповідно до постанов НКРЕКП, прийнятих на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 року № 765-р «Про комплексні заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей для забезпечення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2015/16 року».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта  «Про внесення змін до  Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux