Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.02.2022

Результат засідання за 15 лютого 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 лютого 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОПЕРАТОР РИНКУ» ліцензію на право провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку та анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку, виданої ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ».

2. Відмовити ТОВ «ЗЕЛЕНА ГЕНЕРАЦІЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

3. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОТОВСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

4. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП».

5. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» (встановлення ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на когенераційних установках з використанням альтернативних джерел енергії).

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕХНІК НІКОПОЛЬ»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-13».

8. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ДАЛІМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ЗАНІАХ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ДАЛІМ» (СЕС Миколаївська обл., за межами населеного пункту смт Братське, кадастровий номер земельної ділянки 821455100:13:000:0053), ТОВ «КЛАРС «ЗАНІАХ» (СЕС Миколаївська область, Вознесенський (Братський) район, Братська селищна рада, кадастровий номер земельної ділянки 4821455100:13:000:0071), ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН» (СЕС Львівська обл., Яворівський р-н, Шегинівська територіальна громада, вул. Елеваторна буд. 4, склад № 1 з адміністративно-побутовими приміщеннями (літ. «В»), склад № 3 (літ. «А») та припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕХНІК НІКОПОЛЬ», ТОВ «СОЛАРФІЛД-13» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Покровської селищної ради, земельна ділянка з кадастровим номером 1224255100:02:002:0053)).

9. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОЛЯРІС ОПЕС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.02.2022).

10. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.02.2022).

11. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

АТ «ОДЕСАГАЗ»;

ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ».

12. Застерегти щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»;

ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

13. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 березня 2021 року № 463 «Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

14. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 13 жовтня 2021 року № 1798 «Про накладення штрафу на ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходу державного регулювання».

15. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики:

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

ТОВ «УКРЕЛЕКТРО ЗБУТ» (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»).

16. Провести позапланову виїзну перевірку у нафтогазовому комплексі АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

17. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

18. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері теплопостачання ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

19. Збільшити строк проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

20. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у червні, серпні, вересні та листопаді 2021 року.

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux