Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.02.2019

Результат засідання за 15 лютого 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 лютого 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ДЖАЗ ОЙЛ»;

ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕЛЕКТРОСОЛАР»;

ТОВ «ФАБРИКА СОЛАР».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «В-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ СМАРТ ПОСТАЧ»;

ПП «МАЛЬТА ПЛЮС»;

ТОВ «ЮКРЕЙН ПРОЕКТ ЕНЕРГО».

 

4. Змінити дані, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ».

 

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік»;

 «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» на 2019 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПрАТ «Кіровоградобленерго» на 2019 рік».

 

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНСОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ № 7»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНСОЛАР» (СЕС Миколаївська обл., Вознесенський р-н, у межах Бузької сільської ради (за межами населеного пункту)), ТОВ «БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ № 7» (СЕС Вінницька обл., Вінницький р-н, на території Бохоницької сільської ради), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС «Іванківці»), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу, Чернігівська обл., Варвинський р-н, територія Журавської сільської ради (за межами населеного пункту)).

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНСОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1» (СЕС 2 пусковий комплекс Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, Приміської та Чкаловської сільських рад за межами населених пунктів), ТОВ «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ-НОВА УШИЦЯ» (2 черга 1 пусковий комплекс СЕС, Хмельницька обл., Нововушицький р-н, Новоушицька селищна рада), ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «Благовіщенська»), ТОВ «САНСОЛАР» (СЕС Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, смт Обертин, вул. Хотимирська), ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ» (СЕС «Солар Вейв»)).

 

9. Накласти штраф на ТОВ «ІННОВАЦІЙНІ ЕКОТЕХНОЛОГІЇ УКРАЇНИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.02.2019).

 

10. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗПОСТАЧ-ЧЕРКАСИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.02.2019).

 

11. Застерегти ТОВ «ЄГАЗ-РІТЕЙЛ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з  постачання природного газу. (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.02.2019).

 

12. Застерегти ТОВ «ІФ ЕНЕРГІЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 15.02.2019).

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження форм звітності НКРЕКП № 15-НКРЕКП-теплопостачання (річна) «Звіт щодо показників безперервності теплопостачання та якості теплової енергії» та № 16-НКРЕКП-теплопостачання (квартальна) «Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання» та інструкцій щодо їх заповнення».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про звільнення ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» від виконання вимог статті 47 Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо відокремлення та незалежності оператора системи розподілу».

 

15. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 27 жовтня 2015 року (підпункт 8.4 протоколу № 29) щодо затвердження змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

16. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 листопада 2017 року (підпункт 7.4 протоколу № 33) щодо затвердження змін до додатка 6 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

17. Перенести розгляд питань про:

- порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

- порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 

 

 

 

 

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux